Як в Windows 8.1 змінити колір початкового екрану і фон?

Одним з перших дій при установці нової операційної системи є налагодження її під себе, а в цьому завданні вельми важливу роль займає установка прийнятного фону початкового екрану і його кольору. Ви зіткнетеся з тим, що в звичних параметрах персоналізації, до яких звикли за попередні використання різних версій Windows, ви не знайдете можливості змінити такі характеристики системи.

Протягом останніх версій операційної системи Windows все більшого і більшого значення приділяється додатком «Пошук». Так в XP воно займало не сильно значиму роль, а в Windows 8.1 великий наголос робиться саме на цю функцію. Завдяки пошуку ми не повинні шукати необхідні пункти меню, в різних частинах системи, хоча це є як плюсом, так і мінусом.

Можливості персоналізації Windows 8.1

Windows має досить просунутою системою, що допомагає налаштовувати вигляд всіляких вкладок, так ви можете змінювати колірні набори меню, вид робочого столу і встановлювати на фон зображення, але накладає і деякі обмеження. Що стосується робочого столу і його оформлення, все залишилося як і раніше, змін істотних помічено не було. Фони для початкового екрану присутні, але вони обмежені, хоча і є багато красивих, більшості щось припаде до душі. У поєднанні з кольором фону, можна підібрати цікавий варіант, хоча це займає час. Всі зміни вступають в силу відразу після натискання на значок, що знаходиться в панелі праворуч. Завдяки зручному розташуванню, зручно вибрати найбільш підходящий вам до смаку варіант забарвлення.

[Tip] У Windows 8.1 важливу роль приділили вашого профілю, яка працює за аналогією з Google Chrome. Входячи в систему, ви отримуєте доступ до більшості інформації, прив’язаної до вашої записи, так само синхронізується фон початкового екрана. [/ Tip]

Таким чином, розробники радять, при роботі кількох людей на одному комп’ютері кожному створювати окремий запис і працювати саме з неї. Ваші дії, вироблені в облікового запису, не торкнуться іншу, тобто людина, прийшовши до комп’ютера і увійшовши в систему, виявиться в тому ж місці, де і зупинився. Всі основні дані про вашому виборі оформлення, поміщаються у вигляді даних в вашу, особистий обліковий запис і дозволяють вам при перевстановлення системи або використанні нового комп’ютера не займатися даними настройками знову.

Крім змін фонів, присутня можливість налаштовувати робочий стіл, покажчик курсору, екран блокування та інші. В рамках цієї статті розглянемо найяскравішу можливість – персоналізація вікна блокування, так як воно має цікаві настройками. Решта варіантів істотно не відрізняються від дій в інших операційних системах сімейства Windows.

Можливі способи зміни початкового екрану і фону

Природно Microsoft не залишила користувачів без можливості змінювати і налаштовувати фон системи, одним з найбільш простих способів зробити це є скористатися пошуком.

1 спосіб

1. Для чого натисніть Win + S;

2. У поле введення наберіть «Персоналізація», зазвичай цей варіант з’являється при наборі декількох перших букв;

3. Натисніть на потрібний значок, вашому погляду представиться меню в правому куті екрану.

Це вікно розділено на 3 основні розділи вікна: фон, колір фону і колірна тема. Фон, в народі називають «тату», являє собою картинку, яку в подальшому завдяки кольору фону ви можете прикрасити по своєму бажанню.

2 спосіб

Інший спосіб потрапити в цей же вікно, але слід зазначити, що він працює не завжди і іноді не призводить до потрібного результату.

1. Навести курсор миші в правий нижній кут, і почекати поки з’явиться панель;

2. В панелі диво кнопок вибрати меню «Параметри»;

3. У переліку, що знайти «Персоналізація».

Ви можете не тільки змінювати колір фону, але і вибрати деякі готові фонові картинки. Такі зміни зачеплять не лише відображення вікон різних меню, але і в деяких випадках самі диво кнопки.

Якщо ви використовуєте планшетний режим, то вам слід поступити таким самим чином, тільки з нюансами виклику диво кнопок, які ви за час користування, безсумнівно, освоїли.

[Note] Так же для зручності роботи з системою вам надається можливість змінювати розміри плиток на початковому екрані, що дозволяє зробити великими найбільш використовувані і навпаки. [/ Note]

Персоналізація екрана блокування

Просунутим засобом Windows є екран блокування, який підтримує графічний пароль. Це якийсь візерунок, який ви ставите, як пароль для комп’ютера, аналог з телефонним режимом блокування. Як запевняють розробники, такий ключ, більш захищений і надійний, адже комбінацій безліч. Екран блокування так само схильний персоналізації, надається можливість встановити окремий фон для цього режиму і навіть встановити слайд шоу, для цього потрібно.

Як зробити персоналізацію?

  1. Перейдіть в панель, з чудо кнопками і виберіть вкладку «Параметри»;
  2. Далі вам потрібен пункт «Зміна параметрів комп’ютера»;
  3. У наступному списку, вам потрібен «Комп’ютер і пристрої»;
  4. Відразу після цього відкриється вікно «Екран блокування» і тут ви зможете задати зображення для заставки в режимі блокування;
  5. Щоб застосувати ефект «Показ слайд-шоу на екрані блокування», виберіть його і вкажіть шлях до папки, де у вас зберігаються кілька зображень.

У нашій наступній статті Ви зможете дізнатися, що таке віртуальний робочий стіл Windows.

Ссылка на основную публикацию