Як відео записати з екрану комп’ютера?

Хочете самостійно зробити відеоурок або записати ігрове відео? Допоможуть спеціальні програми, що дозволяють зберігати все, що відбувається на екрані ПК.
завантажити

У цій інструкції ми розглянемо кілька кращих програм, в яких можна вести запис відео з екрану. 

Movavi Video Suite – програма для запису екрану зі звуком

Особливості

Video Suite надає найширші можливості монтажу та обробки. З його допомогою навіть початківець користувач за кілька хвилин зможе створити слайд-шоу або ролик з красивими переходами, титрами, фоновою музикою. Цей додаток також дозволяє записувати те, що відбувається на екрані комп’ютера і зберігати відео в різних форматах (wmv mov swf flv avi mp4), оцифровувати касети, ділитися кліпами в соціальних мережах і ін. Для запуску робимо подвійний клік по ярлику, після чого відобразиться стартове меню з переліком режимів. Вибираємо зазначений на скрині пункт. 

Налаштування захоплення екрану

На екрані ви відразу ж побачите невелике віконце, в якому можна змінити ряд параметрів. Наприклад, є можливість задати розмір захоплюваної частині екрана (виділеної області) або дозвіл (в пікселях), а також налаштувати гучність системи або мікрофона. Вибираємо червону кнопку «REC» – тепер відео записується. Надалі рекомендуємо заглянути в налаштування і вибрати гарячі клавіші, щоб легше і швидше активувати необхідні функції. 

Експорт на жорсткий диск

Для зупинки процесу слід знову натиснути на цю кнопку – відкриється редактор Screen Recorder. Він дозволяє миттєво зробити фотознімок з відео, накласти водяний знак або обрізати отриману запис, видаливши окремі фрагменти. Натискаємо «Зберегти як» в правому нижньому кутку вікна і у вікні вказуємо тип файлу, формат, дозвіл, назва готового ролика.

Як записувати відео з робочого столу за допомогою програми Екранна камера

переваги

Екранна Камера – зручна утиліта для захоплення відео з екрану і подальшого його редагування. Вона оптимізована для роботи в ОС Windows XP і 7, відрізняється хорошою швидкодією, не вимоглива до ресурсів вашого комп’ютера. Крім свого основного функціоналу, програма також дозволяє вибирати кількість кадрів в секунду, записувати звук, оптимізувати файли для завантаження на YouTube або в соц. мережі. 

параметри

Після запуску ми можемо змінити режим (весь екран, фрагмент, вибране вікно), а також задати розмір кадру, джерело аудіо, рівень гучності, час запису, частоту кадрів, відображення курсора миші. Для того, щоб приступити до запису відео з екрану зі звуком, вибираємо «Записати».

збереження

Після натискання кнопки «Зупинити» переходимо «Редагувати». В цьому вікні можна виконати приречу, розрізати кліп на частини, додати фонову музику або заставки. Для переходу до завершального етапу – «Створення відео» -> «Створити екранне відео» -> «Зберегти в форматі AVI». Вказуємо формат, розмір, якість відео і тиснемо «Конвертувати».

Зручна утиліта для запису відео зі звуком

Основне вікно

Це не просто програма для запису відео c екрану і трансляції потокового відео, але і конвертер з вбудованим редактором. З її допомогою можна дуже просто обрізати і склеювати фрагменти, робити яскраві і барвисті слайд-шоу, презентації в будь-якому з сучасних форматів (підтримка кодеків заявлена). Після запуску програми з’являється головне вікно з безліччю панелей меню. Для початку роботи вибираємо «Захоплення вікна».

Налаштування і старт захоплення

У наступному вікні програми розташовується панель з рядом інструментів. Деякі з них дозволяють робити миттєвий скріншот, вибирати область екрану. Для старту процесу натискаємо на відповідну кнопку (перша зліва).

збереження фрагмента

Для завершення захоплення натискаємо «Зупинити», а потім «Зберегти». В основному редакторі вибираємо меню «Створити», а потім вказуємо тип і формат файлу. Натиснувши «Далі», потрапляємо у вікно з настройками – тут задаємо вихідну папку, ім’я файлу, а при бажанні також вибираємо дію, яке повинно бути виконано після закінчення процесу.

За допомогою наведених вище програм записати відео з монітора за кілька клацань миші зможе навіть новачок. Всі вони відрізняються широким функціоналом і дозволяють не тільки захоплювати екран, але і виконувати повноцінний монтаж. Головне, мати достатню кількість вільного місця на диску.

Ссылка на основную публикацию