Як відключити або видалити OneDrive в Windows 10?

Хмарне сховище даних від Microsoft в змозі надавати серйозну конкуренцію провідним продуктам в цьому напрямку. Ось тільки, щоб розробники не робили, чого б новенького не додавала в сервіс, але серед користувачів багато тих, хто любить стабільність і сталість. Я про те, що користувачі, які зробили свій вибір на користь більш іменитих Google Drive або Dropbox, не збираються міняти хмарне сховище. Таким чином, хоч як мене сумно звучало, але екс-SkyDrive виступає в даному випадку в ролі «третього зайвого». Подібні вантажі вже точно не додають швидкості виконання системних процесів, так що слід подбати про його деактивації. Користувачі, які твердо вирішили, що OneDrive їм не потрібен і не будуть на нього розраховувати в подальшому, можуть і зовсім ліквідувати сховище. Сьогодні ми розповімо, як відключити або видалити OneDrive в Windows 10.

[Note] Власне, програма входить до переліку стандартного набору «десятки», так що під час установки останньої версії ОС система не видаватиме будь-яких запитів, які будуть стосуватися згоди або відмови в установці сховища. [/ Note]

Зрозуміло, після появи “хмарки” в системній палітрі можна просто викликати опції і натиснути «Вихід». Ось тільки цей вихід не означатиме припинення роботи програми і вона спокійно буде продовжувати виконувати свою місію.

Область повідомлень в допомогу!

Для того, щоб вивести сховище з активного режиму, в області повідомлень натисніть на значок програми і за допомогою правої кнопки миші викличте контекстне меню. Серед пропонованих опцій виберіть пункт «Параметри».

У діалоговому вікні на першій же вкладки знайдіть на початку рядок «Автоматично запускати OneDrive при вході в Windows». Приберіть галочку. У тому випадку, якщо Ви зайшли в обліковий запис системи, яка має зв’язок зі стандартним хмарним сховищем, після натискання кнопки «Видалити зв’язок з OneDrive» (розташована в нижній частині даного вікна), то синхронізація файлів припиниться. Завершуючи цей спосіб відключення, видаліть значок сховища з області навігації провідника.

Відключення сховища за допомогою редакторів групової політики і реєстру

Наступний спосіб деактивації встановленого додатка пов’язаний з редактором групової політики. Даний метод актуальний для «десяток» з редакціями Professional, Enterprise і Education. Для виклику редактора групової політики натисніть комбінацію клавіш Win + R – gpedit.msc.

Потім увійдіть в розділ «Конфігурація комп’ютера», виберіть підрозділ «Адміністративні шаблони» і пункт «Компоненти Windows». Серед запропонованих компонентів виберіть хмарне сховище. Після цього натисніть на пункт «Заборонити використання OneDrive для зберігання файлів» і включіть його. Отже, додаток деактивується. Для того, щоб з’явилася можливість знову запускати додаток, необхідно задати значення політики в режимі «Не задано».

Ще один спосіб передбачає використання редактора реєстру. Для початку приведіть в дію сам редактор (Win + R – regedit). Потім виконайте наступний шлях HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows. Після цього Вам необхідно створити новий підрозділ, який слід назвати на честь хмарного сховища. Потім за допомогою правої кнопки миші викличте опції і виберіть пункт «Створити», а в ньому «Параметр DWORD». Наберіть назву для нового параметра – DisableFileSyncNGSC, задайте значення 1.

[Tip] Щоб поправки набули чинності, необхідно перезавантажити пристрій. Скасувати дані зміни можна двома способами. [/ Tip]

Перший з них дуже простий і швидкий – потрібно просто поміняти для створеного параметра значення з одиниці на 0. Другий спосіб також не зажадає особливих зусиль – потрібно просто видалити створений підрозділ з назвою OneDrive.

Як виключити OneDrive з системи?

В цілому, якщо у Вас немає планів на OneDrive, є варіант повного видалення програми з пристрою. У процесі ліквідації програми можуть виникнути певні складнощі, адже не варто забувати, що сховище є невід’ємною частиною ОС. У деяких випадках процес видалення може пройти без ускладнень, але завжди залишається ймовірність виникнення будь-яких негативних наслідків. Тому ще раз гарненько обміркуйте, чи дійсно Ви налаштовані категорично в даному питанні. За наслідки від виконання наступних інструкцій наш сайт відповідальності не несе. Перед тим, як приступити до виконання інструкцій, Вам слід пам’ятати, що відновлення може бути вельми клопіткою.

[Help] Зокрема, в деяких випадках програму можна відновити лише після поновлення збірки ОС або потрібно перевстановлення «десятки». [/ Help]

Більш того, видалення OneDrive може привести до пошкодження інших елементів системи.

Отже, для початку активуйте головне меню системи і в списку опцій виберіть пункт «Командний рядок (адміністратор)».

Потім введіть команду taskkill / f / im OneDrive.exe. Після цього слід набрати команду, яка отримає програму з системи. Якщо у Вас 32-бітна версія, введіть наступний рядок:% SystemRoot% \ System32 \ OneDriveSe. Для 64-бітної системи набирайте% SystemRoot% \ SysWOW64 \ OneDriveSe.

Після введення даних команд не з’явиться жодних попереджень, запитів, повідомлень або вікон. Процес видалення проходить швидко, тихо і непомітно. Все, що залишиться від хмарного сховища Windows – це відповідна папка з певними файлами. Ось тільки запуск програми вже обернеться невдачею.

Втім, якщо Ви передумаєте, то повернути програму в «вихідне становище» буде зовсім не складно. Для цього активуйте «Провідник» і наберіть команду, яку використовували під час деінсталяції. У діалоговому вікні серед всіх файлів знайдіть OneDriveSetup.exe і запустіть його.

Що робити, якщо запропоновані варіанти не допомогли?

В цілому, розробники «десятки» подбали про максимальний комфорт, створивши різні програми і додатки безпосередньо під егідою Microsoft. Таким чином, користувачам в більшості випадків не потрібно нічого завантажувати і встановлювати – про це подбає система та її подальші оновлення. Намагається не впасти обличчям в бруд і OneDrive – чого вже тільки варто збільшення ліміту розмірів завантаження, розширення стандартного обсягу сховища і збільшення кількості файлів, які завантажуються одночасно. Цього цілком достатньо, щоб не тільки заманити навіть примхливого користувача, але і змусити задуматися про зміну основного хмарного сховища. Так що варто OneDrive взагалі відключати або видаляти?

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як відключити або видалити OneDrive в Windows 10? », То можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию