Як відключити AdBlock в яндекс.браузер

Всіх вітаю! Всім радий на сторінках свого блогу і як зазвичай, сьогодні я поділюся з вами корисною інформацією. Поговоримо про Adblock. Це потужний блокувальник небажаного контенту у вигляді спливаючих рекламних роликів, нахабних банерів і дивних мережевих повідомлень. Але мова сьогодні піде не про те, як його встановити і налаштувати, а про те, як відключити adblock в яндекс браузері.

Навіщо його відключати запитаєте ви? Та все дуже просто. Деякі сайти дізнаються, що у вашому браузері встановлено це розширення і просять відключити його, щоб не заважати показу реклами і заробітку на ній. Ви можливо не знаєте, як це зробити, тому ця стаття написана саме для вас.

відключення Adblock

Якщо вам необхідно відключити плагін в яндекс.браузер, зайдіть в «Налаштування» → «Додатки» → «З інших джерел», знайдіть у списку цієї групи це розширення. Праворуч від нього знаходиться тумблер – вимкніть плагін, перетягнувши його в іншу сторону, встановивши його в положення «Викл»:

Відключення adblock на певній сторінці

Як не дивно, але іноді блокувальник заважає роботі і його потрібно вимкнути на деякий час. На певній сторінці також, як виняток, можна на час деактивувати. Зараз ми навчимося це робити.

В панелі інструментів свого оглядача знайдете значок блокувальника і натисніть його мишкою. Уважно вивчіть відкрилося віконце. Ви можете побачити там:

 1. Інформаційний блок, який показує загальну кількість заблокованих сторінок за час вашого перебування в мережі і їх число на активній сторінці;
 2. Блок управління плагіном;
 3. Блок для зв’язку з виробником цього ПЗ;
 4. Блок додаткових параметрів.

Нас зараз цікавить блок 2, де у користувача є можливість вибрати один з чотирьох варіантів зупинки роботи плагіна:

Пояснювати значення кожного варіанта ми не будемо, самі по собі у них досить промовисті назви. Думаю, вам цікавіше буде дізнатися, в яких випадках може знадобитися відключення Адблок? Їх не так вже й багато, але про них варто знати:

 1. Деякі сторінки «захищаються» і тоді користувач може зіткнутися з таким повідомленням. Як надходити в цьому випадку? Вирішуйте самі, наскільки важлива вам інформація на цьому сайті. Може бути, ви здатні витерпіти трохи реклами заради того, що шукали на цій сторінці, тоді сміливо вимкніть плагін, вибравши варіант «Не запускати на цій сторінці»;
 2. Бувають випадки, коли вимкнути функцію блокування має сенс заради допомоги сайту, що потребує фінансової допомоги. Деякі ресурси можуть існувати виключно за рахунок тих коштів, які отримують за показ рекламних «фішок». Для такого ресурсу ви можете вибрати варіант «Призупинити adblock» або «Не запускати на сторінках цього домену»;
 3. Іноді блокувальники занадто старанно виконують свої функції і блокують деякі картинки, ігри в соціальних мережах і відеоролики на Ютубі. Вимкнути плагін можна вибравши варіант «Не запускати на цій сторінці» або «Призупинити adblock».

Ми з вами розглянули всі випадки, коли цей плагін може бути відключений користувачем. Не забувайте, що в будь-який момент ви можете його включити знову.

Відключення adblock на телефоні або планшеті

Від реклами страждають не тільки користувачі ПК. На телефоні з підключеною мережею її просто «кишить», вона вилазить в іграх і додатках, при перегляді відео, під час серфінгу в мережі. Вихід є, але є і деякі складності. Так, наприклад, магазин Google Play не надає власникам андроїдів додаток Adblock, адже реклама – це головне джерело цієї «корпорації Добра»

І все ж, позбутися від реклами на планшетах і мобільних пристроях з Android можна. Правда блокувальник доведеться завантажувати вручну. Я пропоную вам на вибір два корисних програми:

AdBlock Plus – програма, яка усуває з мобільного пристрою всю рекламу. Послідовність дій:

 1. Скачайте додаток Adblock. Посилання для скачування можна взяти тут;
 2. Зверніться до установника пакетів і запустіть завантажений файл;
 3. Зайдіть в налаштування мобільного пристрою, далі → «Загальні» → «Додатки» (або «Безпека» – залежить від типу самого пристрою). Тепер відзначте «галочкою» пункт «Невідомі джерела». Проникнути в ці настройки можна і під час процесу установки, інсталятор сам запропонує вам активувати цей пункт;
 4. По закінченню установки вам потрібно зайти в блокіратор, який сповістить вас, що не в силах самостійно змінити проксі-налаштування на вашому телефоні або планшеті. Зайдіть в Wi-Fi настройки (утримуйте мережу підключеної) і змініть мережеву конфігурацію свого пристрою. Для цього в «Додаткових параметрах» встановіть прапорець і вкажіть проксі: ім’я – localhost, порт – 2020 року, не забудьте зберегти зміни.

Вимкнути AdBlock Plus на планшеті або смартфоні з Android можна в будь-який час. Для цього досить повернути Wi-Fi настройки в стан «за замовчуванням». При наступній активації плагіна блокування вам знову доведеться налаштувати його вручну.

Установка цього додатка просто зітре з вашого мобільного пристрою всі банери, спливаючі вікна і контекстні реклами, паралельно запобігаючи вірусні атаки і проникнення на телефон потенційно небезпечного ПЗ.

Ось і все, що мені хотілося вам розповісти. Нехай ми і розглянули, по суті, одне доповнення, але його функціонального потенціалу вистачить, щоб зупинити «цунамі» рекламних фішок і трюків. Хочеться вірити, що тема сьогодні була цікавою для вас, а стаття – інформативною. Підписуйтесь на мій блог, задавайте питання в коментарях якщо щось не зрозуміло.

Ссылка на основную публикацию