Як відключити автоматичне відтворення відео на YouTube

Як відключити автоматичне відтворення відео на YouTube

Будь-любитель онлайн-відео підтвердить, що іноді вам хочеться одночасно відкрити кілька роликів, щоб вони завантажилися, перш ніж почати їх переглядати.

Ті, хто використовують дану тактику, прекрасно розуміють, як може дратувати авто-відтворення. Особливо в тому випадку, коли ви завантажили більше одного відео і поняття не маєте, яке з них початок відтворюватися. У даній статті ми познайомимо вас з рядом розширень для браузерів, які допоможуть вам відключити функцію автоматичного відтворення на YouTube.

Відключення авто-відтворення на YouTube в браузері Chrome

Якщо ви користуєтеся Chrome, необхідно просто додайте розширення Stop Autoplay For Youtube.

Вона починає працювати відразу після завершення процесу установки. Відкрийте через ваш браузер будь-яке відео на YouTube і ви переконаєтеся, що відтворення почнеться тільки після повної його завантаження.

Натисніть, щоб завантажити і відтворити

1. Opera

Якщо на вашому комп’ютері встановлена ​​Opera, відкрийте її, увійдіть в головне меню і виберіть Налаштування> Загальні налаштування.

Перейдіть в Розширені, зліва на панелі інструментів знайдіть Вміст і відзначте галочкою опцію Включати плагіни тільки за запитом.

2. Chrome

Якщо ви віддаєте перевагу Chrome, введіть в адресний рядок браузера chrome: // chrome / settings / content і натисніть Enter. Коли сторінка відкриється, зійдіть вниз, відшукайте розділ Модулі та виберіть Відтворювати при натисканні.

Завдяки даним налаштувань в Opera і Chrome, відео на YouTube, не завантажуватимуться і програватися, поки ви не натиснете велику кнопку на вікні ролика.

3. Firefox

У Firefox зайдіть на сторінку розширення Tubestop і встановіть його на свій браузер.

По завершенні установки відео не почнуть завантажуватися і відтворюватися, поки ви не клікніть посилання на екрані.

Як включити click-to-play в Firefox 14.01

висновок

Тепер, за допомогою все перерахованих розширень і функцій, ви в більшій мірі зможете контролювати завантаження і відтворення відео-роликів.

Приємного перегляду!

Ссылка на основную публикацию