Як відключити брандмауер в Windows 10?

Брандмауер – це FireWall (в перекладі стіна з вогнетривкого матеріалу) вашої системи, іншими словами це посередник між інтернет-з’єднаннями. В системі Windows брандмауер використовується з метою обмежити підключення вхідного трафіку і контролювати вихідний трафік. Таким чином, в залежності від налаштувань, він буде блокувати підключення до які викликають довіру джерел.

Цей захист є вельми корисною, так як в основному, коли ви стаєте «щасливим» власником вірусів, вони підключаються до мережі, щоб завантажити програми та заспаміть ваш комп’ютер або навпаки, метою такого шкідливого коду може бути крадіжка ваших особистих даних.

[Note] Швидше за все ви вже чули назву FireWall, так як він представляє з себе мережевий екран, здатний стримати атаки різного рівня, тому знаєте наскільки важлива ця функція системи. [/ Note]

Крім позитивних сторін, FireWall також може блокувати і програми, які важливі і корисні для вас, в такому випадку ви можете відключити брандмауер або налаштувати його під свої потреби.

Переважно варіант, щоб просто додати програму в виключення і далі використовуючи ваш брандмауер, але ця фільтрація вимагає певних системних ресурсів, додаткових операцій, пов’язаних з додаванням певних програм в виняток і не завжди виправдовує свою необхідність. За замовчуванням в Windows брандмауер включений, але часто, якщо ви використовуєте ріпак версії системи, у вас спочатку може бути відключена цей захист.

[Note] Досить часто відключати FireWall потрібно на деякий час, для того щоб провести оновлення програмного продукту або виконати установку деяких додатків, які активно використовують інтернет-з’єднання. [/ Note]

На даний момент таких програм безліч і після їх установки ви можете знову включити фільтрацію інтернет-з’єднання.

Брандмауер досить гнучкий інструмент, він дозволяє самому користувачеві створювати правила, за якими буде проводитися фільтрація трафіку. Така функція відмінно підійде для поліпшення безпеки та внесення змін в роботу фільтра, для доступу додатки до мережі.

Відключення брандмауер в Windows 10

Так як ця процедура завдає істотної шкоди стійкості комп’ютера перед атаками, природно, що вона вимагає права адміністратора для внесення таких важливих змін. Дії по відключенню максимально прості, але на випадок, будь-яких збоїв і більшої зручності розглянемо кілька методів.

Як відключити фільтрацію через панель управління?

1.Відкрийте меню «Пуск»;

2.Далі ви можете пройти на вкладку «Панель управління» і знайти потрібний елемент системи або задати слово брандмауер в пошуку;

3.Далее перейдіть за посиланням «Включення і відключення брандмауера Windows»;

4. Встановити всі крапки у відповідних пунктах, можливо буде потрібно пароль адміністратора;

5.сохранилось зміни.

Таким нехитрим дією можливо відключити вашу захисну систему, подібним чином ви можете і включити її знову.

Відключення брандмауер в Windows 10 з використанням командного рядка

Тут все ще легше, все що вам слід зробити:

1.Відкрийте рядок «Виконати», натисканням Win + R;

2.Введіте найменування cmd і виконайте її;

3.Далее задайте команду netsh advfirewall set allprofiles state off, свідченням, що все пройшло успішно, буде відповідь «ОК».

У момент необхідності включити фільтрацію інтернет з’єднання знову, замініть ключ off на on.

Додавання програми в виняток брандмауера

1.Перейдіте в панель «Пуск»;

2.Введіте слово Брандмауер, зазвичай досить декількох букв і натисніть на відповідний лінк;

3.Далее перейдіть розділ меню «Дозвіл взаємодії з додатком або компонентом в брандмауері Windows»;

4.Необходімо натиснути на кнопку «Змінити параметри»;

5.Після цього в самому низу сторінки ви побачите кнопку «Дозволити іншу програму»;

6.Теперь вам слід вказати шлях до виконуваного програмного файлу, зазвичай такі елементи мають розширення .exe і натисніть кнопку «Додати».

[Note] Крім самого брандмауера існує ще служба, яка відповідає за ті ж дії. У випадках, якщо проблему не вдалося локалізувати за допомогою попередніх способів, вам слід виконати і наступний пункт. [/ Note]

Якщо ви хочете створити своє правило для виконання фільтрації трафіку, вам слід у вікні «Брандрауеер», перейти за посиланням «Додаткові параметри». Далі перейдіть в розділ відповідний вашої мети, вихідний трафік або входить і далі дотримуйтесь інструкцій.

Відключення служби «Брандмауер Windows»

1.Задействуйте рядок «Виконати», гарячі клавіші Win + R;

2.Введіте services.msc, після цього натисніть Enter або просто введіть назву файлу в пошук;

3.Вам слід в каталозі знайти потрібний пункт з відповідною назвою;

4.Нажміте правою кнопкою миші по елементу і перейдіть в розділ «Властивості»;

5. У наступному вікні необхідно вибрати тип запуску, встановивши його в положення «Відключено» і зупинити виконання цієї служби;

6.Ізмененіе вступлять в силу після перезавантаження системи.

Після виконання цих дій слід знову повторити спробу установки гри або будь-якого іншого застосування і його поновлення. Бажано, якщо у вас вже є додаток, яке видає збої через брандмауера, знову завантажити його і встановити, трапляється таке не часто, але іноді цей метод виручає.

Як і будь-яких інших захисних механізмів системи, до відключення брандмауера слід ставитися відповідально, усвідомлюючи ризики. В цей же момент не потрібно панічно боятися робити необхідні відключення, при необхідності.

Ссылка на основную публикацию