Як відключити доктор веб на Віндовс 7

У деяких випадках користувачеві потрібно відключити антивірус на Windows 7, наприклад, коли він блокує запуск програм або не дає перейти по посиланню, так як вважає, що ці дії приведуть до проникнення вірусу. Також він може блокувати програми на кшталт кейгенов, кряков і генераторів ключів.

Але варто відключати захист тільки в тому випадку, якщо ви впевнені що завантаження контент або додатки на сто відсотків не містять шкідливих програм.

Як відключити антивірус на час

У більшості випадків, буде доцільно відключити Доктор веб повному обсязі, а лише захист в реальному часі. Для цього натисніть на іконку антивіруса в треї (в виндовс 7 він знаходиться в правому куті панелі інструментів) і у вікні виберете «Компоненти захисту». Далі з’явиться список цих компонентів, для їх відключення потрібно пересунути бігунки в сторону.

Після всіх цих маніпуляцій антивірус буде відключений. Для перевірки можете знову зайти в трей – на іконці повинен з’явитися знак оклику. Після того, як потреба в відключенні захисту відпаде, включити Доктор веб можна аналогічним способом.

відключення самозахисту

У деяких ситуаціях потрібно відключити самозахист антивіруса в Windows 7. Для цього знову заходимо в трей і відкриваємо панель управління Доктор веб. У нижньому кутку вікна натискаємо на шестірню, яка відкриє налаштування програми.

Вибираємо пункт «Основні» в бічному меню. Далі тиснемо на «Самозахист» і пересуваємо бігунок в положення «Вимкнути.»

Навіть при вимкненому самозахисту, процес може залишитися в робочому стані. В цьому випадку потрібно відкрити Диспетчер завдань (Alt + Ctrl + Del) перейти на вкладку «Процеси», знайти в списку dwengine.exe, виділити його і натиснути на кнопку «Зняти задачу».

Як відключити Доктор веб повністю

За допомогою панелі управління антивіруса повністю відключити його не вийти. Доведеться вимикати його вручну. Для цього натискаємо на + R і в командному рядку Windows 7 вводимо msconfig.

Тепер потрібно уважно переглянути всі списки у вкладках «Автозавантаження» і «Служби», знайти всі процеси, пов’язані з роботою антивіруса і зняти галочки. Після цього зберігаємо всі зміни і перезавантажуємо систему.

Щоб включити його назад, потрібно виконати ті ж дії: зайти в конфігурацію системи Windows 7, поставити галочки, зберегти результат і перезавантажити комп’ютер.

Якщо ж ви хочете перестати користуватися антивірусом і відключаєте Доктор веб саме з цією метою, то в даній ситуації краще всього просто видалити його і встановити захисне ПЗ, яке підходить для ваших вимог.

Ссылка на основную публикацию