Як відключити Дзен в Яндекс браузері комп’ютера і мобільного пристрою і навіщо він потрібен

У яндекс.браузер при переході на сторінку Табло, за замовчуванням нижче візуальних закладок показуються публікації з різних сайтів, в основному новинного характеру.
Яндекс називає ці публікації – Стрічка рекомендацій Дзен, яка призначена для швидкого отримання новин, які вам будуть найбільш цікаві або корисні.

Під час відвідування таких новини ви можете ставити їм оцінку, наприклад вибираючи одну з іконок з пальцем вгору або пальцем вниз. Так ви показуєте пошуковій системі, які новини вам цікаві, а які ні і орієнтуючись за вашими оцінками Яндекс буде показувати вам найбільш цікаві для вас новини або галереї.

Але, якщо вас дратує показ тих новин, які ви не хочете дивитися і сторінку Табло ви відкриваєте тільки для того, щоб знайти потрібну вам візуальну закладку, то показ стрічки новин потрібно відключити.
Нижче в статті ви знайдете кілька порад, як відключити Дзен в браузері від Яндекса, як на звичайному комп’ютері, так і на мобільному пристрої.

Як відключити стрічку новин в браузері комп’ютера

Позбутися показу новин в браузері Яндекса дуже просто, для цього потрібно зайти в налаштування програми, натиснувши на іконку в правому верхньому куті вікна і перейшовши по пункту меню “Налаштування” або ввести в адресний рядок адресу:

browser: // settings

Найпростіше це можна зробити, якщо вивести його на панель закладок і переходити в налаштування за допомогою одного натискання кнопки миші.

Потім, у вікні, знайти розділ “Налаштування зовнішнього вигляду” і прибрати галочку з пункту: “Показувати в новій вкладці Дзен – стрічку персональних рекомендацій”, після чого зміни відразу набудуть чинності.

Як прибрати відображення новин Дзен в браузері мобільного пристрою

У версії Яндекс браузера для мобільних пристроїв, також показується стрічка новин та якщо у вас повільний інтернет або тариф з лімітом на обсяг трафіку, то стрічку новин тут теж краще відключити.

Для цього натисніть на кнопку входу в меню браузера, яке знаходиться в правому верхньому кутку і в меню перейдіть в налаштування програми.
Іконка налаштувань має вигляд шестерінки і її легко дізнатися, навіть, якщо не видно заголовок в меню.

Слід зазначити, що в мобільному браузері стрічка Дзен показується не тільки в новій вкладці, а й в панелі повідомлень і при її відключенні, це потрібно враховувати.

Для того, щоб відключити стрічку новин тільки в панелі повідомлень, потрібно в настройках перейти в розділ “Повідомлення” і прибрати галочку в пункті “Показувати Дзен в панелі повідомлень”.
Якщо вам потрібно відключити повністю Дзен, тоді можна прибрати галочку тільки з пункту “Показувати стрічку рекомендацій Яндекс Дзен”, який знаходиться в розділі “Додатково”.
Так ви вимкніть показ новин і в новій вкладці і в панелі повідомлень.

Як бачите, прибрати показ новин дуже просто, а ви читаєте новинну стрічку Дзен або її відключили? Напишіть про це в коментарях до цієї статті.

Ссылка на основную публикацию