Як відключити і включити в Windows 10 облікових записів контроль

Деяких користувачів цікавить питання: контроль облікових записів користувачів Windows 10 – як відключити? Дійсно, кілька можливостей здійснити подібне існує.

Але спочатку потрібно зрозуміти – що це за функціонал, і для чого необхідно змінювати параметри керування обліковими записами Windows 10.

UAC – що це таке

UAC – спеціально вбудований функціонал в операційну систему від розробників Майкрософт, який покликаний виконувати аналіз запуску, копіювання, інсталяції різноманітного ПО і видавати на екран попередження з можливість деяких дій, якщо Десятка вважатиме дії Юзера потенційно небезпечними для своєї функціональності.

Багато людей стикалися з ситуацією, коли вони хотіли, наприклад, запустити щось, але ОС відразу ж відкривала попереджувала віконце, де у користувача було всього два варіанти подальших дій:

 • Дозвіл запланованої операції.
 • Її блокування.

Природно, що подібна ситуація може не подобатися користувачеві, тому він хоче отримати інформацію про те, як відключити контроль облікових записів UAC Windows 10.

На щастя, існує, як мінімум, два методи, що дозволяють відключити контроль облікових записів в Windows 10.

Варіант перший рішення

Потрібно відключення контролю облікових записів Windows 10. Як домогтися поставленої мети найпростіше? Всього лише слідувати нижче запропонованої інструкції.

Зміна параметрів операційної системи, що здійснюють контроль облікових записів користувачів Віндовс 10:

 • Для реалізації задуманого необхідно змусити Десятку видати повідомлення на екран, яке набридає так користувачеві. Потрібно всього-лише здійснити запуск будь-якої підозрілої програми.
 • У віконці не слід відразу ж натискати на «Так» або «Ні». Від користувача потрібно вибрати настройку, розташовану трохи нижче цих пропозицій.
 • Відкриється нове вікно, де можна споглядати спеціальний повзунок, з чотирма варіантами його розташування.

Спочатку він знаходиться в самій верхній позиції, яка і дозволяє повністю включити контроль облікових записів Windows 10.Що дасть зміна його положення в інших випадках:

 • Друга позиція. Активізує видачу повідомлення тільки в тому випадку, якщо яка-небудь ПО намагається внести свої зміни в роботу самої операційної системи.
 • Третя. Практично повний аналог другої. Різниця тільки у відсутності затемнення екрану при спрацьовуванні.
 • Установка повзунка в самий низ на увазі повне припинення функціонування даного інструменту.

Виникає питання – як включити контроль облікових записів на Windows 10, якщо у користувача більше не буде можливості викликати подібне попередження на екран монітору?

Повернути настройки в початкове положення можна за допомогою розділу учеток, який можна виявити, перейшовши через кнопочку «Пуск» в панель управління ПК.

Альтернативна методика

Цей метод більш складний. Проте, його також варто розглянути.
Що потрібно:

Створити файл, розширення якого буде «reg».

У ньому повинна бути наступна інформація:

Після цього необхідно просто його запустити, щоб зміни почали діяти.

Щоб на Windows 10 включити контроль облікових записів, буде потрібно ще раз відкрити файл за допомогою звичайного блокнота і в самій нижній частині поміняти останній «0» на «1». Природно, в кінці потрібно оновити зміни реєстру за допомогою чергового запуску.

Друге рішення варіанта

Друга методика може здатися дещо складною деяким власникам Десятки. На щастя зробити практично все те ж саме можна іншим способом:

 1. Натиснути одночасно «Вин» та «R».
 2. Вбити в поле «regedit».
 3. Перейти в папку «System».
 4. Знайти в списку, розташованому праворуч, параметр «DWORD».
 5. Двічі клацнути по ньому мишкою.
 6. У віконці виставити значення на «0».

Щоб нові настройки почали діяти, потрібно перезапуск обладнання. Повернути їх в первинний стан можна повторенням цих же дій. Тільки нуль необхідно буде поміняти на одиничку.

Існує ще кілька варіантів дій, що дають необхідний результат при розгляді даного питання. Проте, розглянуті методики є найбільш простими, а значить, доступними для більшості людей, які є щасливими володарями Десятки від компанії Майкрософт.

Варто зазначити, що фахівці не рекомендують відмовлятися від використання подібної функції, так як її призначення полягає в захисті операційки від різного негативного впливу на її найважливіші елементи. Що, природно, може стати причиною зниження її працездатності або повного припинення функціонування.

Ссылка на основную публикацию