Як відключити клавіатуру на ноутбуці з Windows 7

Зазвичай, необхідність відключити клавіатуру на будь-якому ноутбуці з ОС Windows може виникнути в результаті або її несправності, або якщо на ній затиснулася клавіша і потрібно вимкнути для лагодження, а в обох випадках буде використовуватися зовнішня.

тимчасове відключення

Щоб на один сеанс роботи Windows відключити роботу клавіатури на будь-якому ноутбуці, необхідно відкрити командний рядок. Щоб це зробити заходимо в «Пуск», далі вибираємо папку стандартне і там вже запускаємо саму командний рядок. У неї прописуємо наступний текст: «Rundll32 keyboard, disable», після чого натискаємо Enter.

повне відключення

Послідовність дій відбувається наступним чином:

  1. Спочатку потрібно знайти ID пристрою, який хочемо відключити. До речі, в більшості випадків на ноутбуці «рідну» клавіатуру підключають до гнізда міні PS / 2. Для цього потрібно зайти через «Пуск» в диспетчер задач і знайшовши потрібний пристрій у списку, натискати правою кнопкою по ньому. У контекстному меню вибираємо «Властивості». Відкривається вікно пристрою, тут у вкладці «Відомості» знаходимо потрібне на «ID Обладнання» і копіюємо його.
  2. Тепер викликаємо в Windows gpedit.msc, прописуючи це в рядку «виконати», яка знаходиться внизу меню «Пуск». У вікні переходимо в розділ «Політика Локальний комп’ютер», далі в «Адміністративні шаблони», в них вибираємо «Система», далі «Установка пристроїв» де заходимо в «Обмеження на установку пристроїв». Тут знаходимо варіант, в якому вказується заборона за кодом конкретного пристрою і натискаючи правою кнопкою на нього, вибираємо пункт «змінити». Ставимо галочку на «Включити» і натискаємо «Показати …». У вікно, що з’явилося вставляємо ID клавіатури, після чого натискаємо Ok. Тепер ставимо галочку «Також застосувати для відповідних пристроїв, які вже були встановлені».
  3. Остання дія, щоб відключити клавіатуру – полягає у видаленні пристрою в диспетчері завдань Windows, після чого на ноутбуці можна здійснити перезавантаження.

Використання сторонніх програм

Вважається що найлегше відключити клавіатуру, якщо встановити додаткове додаток.

Найоптимальнішою програмою для цього можна вважати «Toddler Keys». Такого роду «Софт» відмінно функціонує на будь-якої версії ОС Windows, але при цьому дуже простий у використанні. Щоб їм користуватися буде досить мінімальних знань англійської мови.

Яким варіантом відключати пристрій буде залежати від рівня професіоналізму людини. Одному буде простіше просто розібрати ноутбук і вручну провести відключення шлейфа, а іншому краще використовувати програми. Тому завжди є можливість скористатися планом «Б».

Ссылка на основную публикацию