Як відключити коментарі в wordpress або заборона на коментування.

Новий блог завжди атакують спамери, надсилаючи вам десятки коментарів кожен день. Доводиться постійно їх видаляти, а це іноді напружує. Новачок ще не знає про плагіни, які вирішать цю проблему раз і назавжди. Він просто хоче дізнатися як відключити коментарі в wordpress, щоб вони йому не набридали. А можливо ви просто вирішили заборонити коментування конкретних сторінок або записів на своєму сайті.

Все це можливо зробити змінивши ряд параметрів. Ми поговоримо як заборонити коментарі в wordpress і не дати настирливим спамерам загидити ваш сайт. Ну а в кінці цієї статті я розповім яка ж все таки може бути користь від коментарів. 

Насамперед розберемося як взагалі відключити коментування на блозі. Після цього вже ніхто не зможе висловити свою думку і написати пару рядків ні на одній сторінці сайту. Навіть якщо це буде нормальна людина, яка просто хоче сказати спасибі за хорошу статтю. Таким чином повне відключення можливості залишати коменти встановлює заборону взагалі для всіх. Зате тепер всі новачки можуть розслабитися, більше не буде довгих коментарів на китайському.

Як відключити коментарі в wordpress

Для цього потрібно перейти в консоль (панель адміністратора) і прибрати галочку в налаштуваннях обговорення. У лівому меню адмін панелі наводите мишку на рядок «Налаштування» і у вікні вибираєте «Обговорення».

Ви потрапите на нову сторінку, де можна налаштувати коментування вашого сайту на будь-який смак. Нас же цікавить питання як відключити коментарі в wordpress. Для цього просто знімаємо галочку в рядку «Дозволити залишати коментарі на нові статті». Тобто в віконці на проти цього рядка має бути порожньо.

Ось і все, тепер жодні жива душа або спамерська програма не зможе надіслати вам свій коментар. Однак ви не дізнаєтеся думки людей про своїх статтях і про сайт в цілому. Новачкам пропоную ознайомитися зі списком потрібних плагінів для сайту на wordpress. На першому місці там я розповів про хороше плагін, який позбавить вас від спамерів. Таким чином не доведеться ставити заборону на коментарі, нехай кожна нормальна людина висловлює свою думку.

Ну а якщо ви вирішили просто відключити коменти для якоїсь статті або записи, тоді читаємо далі.

Відключаємо коментарі на wordpress для потрібної сторінки або запису

Залишаємося в адмін панелі і вибираємо в лівій частині меню потрібний рядок. В даному випадку «Сторінки» або «Записи». Ну а в вікні тиснете на «Все записи або Всі сторінки».

Відкриється повний список усіх наявних записів на вашому сайті. Тепер знаходимо саме ту, де потрібно відключити коментарі. Трохи нижче під нею натискаємо на кнопочку «Властивості».

Відкриється нове вікно, там з правого боку ви побачите рядок «Дозволити коментарі». Все що потрібно зробити – це просто прибрати галочку у віконці на проти, залишивши його порожнім. Потім тисніть трохи нижче на зелену кнопку «Оновити», щоб зберегти внесені зміни.

Те ж саме потрібно зробити, якщо ви хочете заборонити коментування будь-якої сторінки. Як бачите лише кілька кліків і вже ніхто не зможе додавати свої коментарі.

Що стосується мене, то я до установки потрібного плагіна встановлював такі заборони. Адже мене просто дістали спамери, тільки уявіть видаляти щодня по 50 – 70 коментів.

Яка користь від коментарів на сайті?

Насправді вашому сайту або блогу потрібні хороші коментарі. Адже не дарма досвідчені блогери (як стати блогером) навіть влаштовують конкурси на кращий коментар. А деякі власники сайтів і зовсім готові їх купувати. Не дарма ж вони це роблять. Так що давайте розберемося який толк може бути від коментарів на вашому блозі. Може не варто їх відключати?

  • Якщо людині дійсно допомогла ваша стаття він точно залишить про нього свою думку. Потім розповість друзям, знайомим і, можливо, стане вашим постійним читачем. А це все додаткові відвідувачі до вашого сайту.
  • Чим більше коментарів тим краще до вас ставитимуться пошукові системи. Адже вони побачать, що блог живої, подобається людям, а це покращує поведінкові чинники. Відвідувачі будуть довше знаходиться на сайті, адже для написання коммент потрібен час.
  • Вам будуть задавати питання або вказувати на недоліки. Все це може стати темою для нової статті, яку ви так довго шукали.
  • Багато людей читають всі коментарі до останнього, що дуже добре. Вони довго затримаються на сайті, а це знову таки поліпшення пове
    дінкових факторів.
  • Нове поняття – це додатковий контент для сайту. Чим його більше тим краще, адже проект постійно оновлюватиметься і наповнюватися новою інформацією. Сайти які часто і регулярно наповнюються дуже люблять пошуковики. А іноді стаття виходить в топ видачі завдяки гарному коментарю.

Ще раз подумайте перш ніж відключити коментування на своєму сайті. Зрозуміло, що спам нікому не потрібен, він тільки шкодить. Хороший і влучний коментар не просто потрібен, він допоможе вам розвивати блог.

Ссылка на основную публикацию