Як відключити оновлення драйверів windows 10

Автоматичне оновлення драйверів – корисна функція, яка гарантує актуальність версій драйверів, які пройшли перевірку Windows. Такий підхід є раціональним, так як користувачу немає необхідності витрачати свій час на пошук оновлення, а остання версія програм, за словами розробників, гарантує оптимальну роботу систем комп’ютера. Однак це не завжди так. Нерідкі випадки, коли автоматичні оновлення погіршували роботу ПК.

На щастя, як і в попередніх версіях операційних систем, відключити автоматичне оновлення драйверів в Windows 10 можливо, хоча спочатку, ніби як, зробити це було не можна … Так що, якщо ви ще не вирішили відкотитися з windows 10 на попередні версії – тоді вперед!

Як відключити оновлення драйверів в windows 10

У цій статті ми розповімо вам про 2-х способах, які дозволять вам забути про набридають, несподівані «апдейти».

Відключаємо поновлення через налаштування обладнання

Це найпростіший спосіб відключити оновлення драйверів. Ідеально підійде для новачків. Однак варто зазначити, що далеко не у всіх Windows 10 можна використовувати саме цей спосіб, так як може стояти обмеження.

В першу чергу необхідно перейти у вкладку «Обладнання», де і буде проходити настройка. Робиться це в такий спосіб:

  1. За допомогою комбінації клавіш Win + X викликаємо панель і вибираємо підпункт «Система»:
  1. У вікні вибираємо пункт додаткових параметрів системи;
  1. У вікні властивостей системи вибираємо «Параметри встановлення пристроїв»:

На цьому спосіб і закінчується. Досить вибрати параметр «Ні, надавати вибір» і функція припинить свою роботу:

Не забувайте встановити додаткові параметри, як зазначено на скрині. В іншому випадку операційна система продовжить встановлювати частина драйверів автоматично без дозволу користувача.

Спосіб універсальний, так як їм можна скористатися не тільки на Windows 10. Алгоритм однаковий і для версій 7, 8.1 з деякими відмінностями в оформленні. Зберігаємо налаштування і перезавантажуємо комп’ютер.

Відключення через реєстр

Відключити оновлення драйверів через реєстр трохи складніше, тому що доведеться запускати редактор, шукати і міняти значення, але коли в операційній системі немає редактора політик, допоможе тільки такий метод.

  1. Тиснемо комбінацію Win + R і вводимо regedit:
  2. Відкриється редактор реєстру. Переходимо в розділ:
  3. Знаходимо параметр SearchOrderConfig (він знаходиться на панелі праворуч). Подвійним натисканням лівої кнопки миші змінюємо значення на нуль (відповідно, 1-включити автооновлення, 0 – вимкнути).

Зберігаємо всі прийняті зміни і перезавантажуємо ПК.

висновок

Вище представлено два найефективніші способи, які дозволять відносно безпечно відключити подібну функцію. При використанні другого методу, головне завдання – не помилитися з вибором розділу, так як в редакторі міститься величезна кількість відгалужень. Якщо випадково змінити значення можна порушити роботу ОС.

Ссылка на основную публикацию