Як відключити перевірку підпису драйверів Windows 10

Якщо виникла необхідність підключення драйверів до 10 версії Windows, а вони були створені для сьомої версії або ж для Віста, знадобиться, перш за все, їх відключення. Тому людей, що зіткнулися з такою ситуацією, цікавить, як відключити перевірку підпису драйверів Windows 10.

Крім того, не завжди вдається відшукати на ресурсах виробників все, що необхідно. У подібному випадку запуск обладнання може бути можливий лише при оновленні сайту Windows.

З іншого боку робити це слід правильно, щоб вразливість і функціонал системи не постраждав. Загалом, якщо існує можливість обійтися без такого відключення, краще їй скористатися.

Кілька варіантів

Отже, тим, хто цікавиться, як відключити перевірку, слід знати, що існують різні способи зробити це.

Наприклад, можна скористатися однією зі спеціальних утиліт, створених для підміни підпису. Після установки такої утиліти інсталюється її драйвер. Після наступного перезавантаження системи Windows відторгає драйвер без ідентифікаційної підпису.

Необхідно завжди мати на увазі, що зміни системних параметрів сприяє підвищенню уразливості перед небезпечним софтом і вірусними програмами.

Наприклад, драйвер тюнера TECHNOTREND TT-BUDGET S-1401, що дозволяє приймати інтернет з супутника, а також DVB-S, напевно, буде відкинутий.

Як варіант, можна встановити програму BDA, з якою працюють тюнери, а також карти радіо і відео захоплення.
Іноді встановлюють інсталятор, виготовлений іншим виробником. Разом з тим це повинен бути перевірений драйвер, який розроблений для пристрою з відповідним чипом.

параметри завантаження

Слід знати, як відключити перевірку, користуючись параметрами завантаження. Це робиться тільки один раз – під час першого перезавантаження. У наступні рази потрібно буде працювати з інсталяторами файлів, які не мають ідентифікаційної підпису.
Відбувається ж процедура відключення наступним чином:

 1. Відкриваються «Всі параметри».
 2. У них потрібно вибрати функцію «Оновлення та безпека».
 3. Далі в переліку функцій «Особливі варіанти завантаження» необхідно вибрати «Відновлення» і натиснути «Перезавантажити зараз».
 4. Чекаємо, коли система перезавантажиться, після чого відкриваємо «Діагностику». Потім вибираються «Додаткові параметри» і настає черга «Параметрів завантаження». Тиснемо «Перезавантажити».
 5. Знову буде потрібно перезавантаження. Після цього Віндоус висвічує список можливих варіантів старту. З них вибір зупиняється на «відключенні обов’язкової перевірки» (як варіант, вистачить натискання клавіші F7).

Таким чином, вийде обійтися без ідентифікації підпису.

Відключення для користувачів Windows 10 Pro

Як відключити ідентифікацію при використанні Windows 10 Pro? Існує один спосіб, недоступний для користувачів Home:

 1. Для початку натискаються клавіші Win + R.
 2. У рядку виконання набирається «gpedit.msc».
 3. Натискається Enter.

У відкрилася програмі послідовно треба вибрати такі директорії:

 1. Призначена для користувача конфігурація.
 2. Система.
 3. Інсталяція драйвера.

Потім можна починати редагувати параметр «цифровий підпис», що знаходиться в правій частині області «Інсталяція драйвера».

Відкриється нове вікно, в якому значення параметра змінюється таким чином (вибирається будь-який з нижче наведених варіантів):

 1. В області «Відключено».
 2. При відкритому значенні «Включено», якщо вибрати функцію «Пропустити» в області «виявлення Windows драйвера без ідентифікації підпису».

В принципі, нічого складного в цьому немає.

Командний рядок

Нарешті, слід знати, як відключити підпис драйверів, користуючись командним рядком. Це можливо тільки в тих випадках, коли комп’ютер працює з BIOS:

 1. Через Пуск (клік правою кнопкою миші) викликається «Командний рядок».

 2. Потім на клавіатурі потрібно набрати таку комбінацію:
  bcdedit.exe -set loadoptions DISABLE_INTEGRITY_CHECKS
  bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON
 3. Чекаємо виконання команд. Потім робимо перезавантаження.
 4. Що з’явилося повідомлення про тестовому функціонуванні системи нескладно прибрати, якщо знову задіяти командний рядок, ввівши в неї таку комбінацію:
  bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF

Всі, хто цікавиться тим, як відключити ідентифікацію підпису драйверів, зможуть без праці здійснити бажане одним з перерахованих вище способів.

Ссылка на основную публикацию