Як відключити ПІН-код і прибрати пароль при вході в Windows 10

В процесі установки Windows 10 на комп’ютер добровільно / примусово потрібно придумати пін-код для входу в обліковий запис. Підтвердити або ігнорувати цей крок установки не вийде, але, на щастя, докучливий пін-код можна буде видалити пізніше. Хоча я не рекомендував би залишати комп’ютер без захисту, якщо там зберігаються будь-які важливі дані. Але це зовсім окрема тема, а сьогодні ми дізнаємося, як прибрати пін-код і пароль в Windows 10.

Як прибрати пін-код в Windows 10

Прибрати пін-код в Windows 10 можна, звичайно ж, різними способами (хоча не факт, просто не виключаю цього). Але я покажу, як це зробив я. Вам цей спосіб повинен сподобатися, тому що він простий і зрозумілий.

Однак варто зайвий раз вам нагадати, що, прибираючи пін-код з комп’ютера, ви залишаєте його практично беззахисним. А з іншого боку, якщо ви впевнені, що більше ніхто, крім вас, не отримає доступ до нього, то чому б і ні? Зате можна буде заощадити трохи часу, не вводячи пін-код кожного разу при включенні.

Покрокова інструкція, як видалити пін-код в Windows 10:

  1. Тиснемо на пуск і далі на значок параметрів Windows.
  2. Далі шукаємо плашку під назвою «Облікові записи», в якій ви можете крім іншого ще змінити деякі дані відносяться до вашого профілю.
  3. Потім ви побачите зліва меню з розділами різних параметрів, а справа інформацію про свого облікового запису. У лівому меню тисніть на пункт з промовистою назвою «параметри входу».
  4. Саме тут ви можете керувати всіма своїми паролями і пін-кодами. Ну що ж, крутите нижче до розділу ПІН-код і натисніть видалити. До речі раніше пін-код не можна було видалити, а можна було тільки змінити. Але все одно умільці знаходили способи його прибрати.
  5. Наступним кроком для підтвердження видалення ПІН-коду буде необхідно ввести пароль від свого облікового запису. Вводимо і все, ПІН-код видалений, вітаю!

З ПІН-кодом ми розібралися, але залишився ще один невеликий нюанс. Тепер Windows 10 при старті питатиме у вас пароль від облікового запису. А пароль, між іншим, вводити ще менш приємно і времязатратно, ніж ПІН-код. Тому далі ми вам покажемо, як в Windows 10 відключити пароль при вході в систему.

Як відключити пароль в Windows 10

Перед тим, як відключати пароль в Windows 10, переконайтеся, що він у вас десь записаний або ви добре його запам’ятали. Тому що якщо рідко використовувати пароль, то його можна легко забути. А потім, коли він потрібен буде, щоб підтвердити якісь зміни налаштувань в обліковому записі Microsoft, пароль ви пригадати не зможете. Звичайно, його можна буде відновити, але це ж зайвий клопіт, які ніхто не любить.

відключення пароля Windows 10 при вході в систему:

  1. Для початку натисніть Windows + R. У даному випадку Windows – це клавіша на клавіатурі з зображенням логотипу Windows.
  2. У віконці, що з’явилося введіть фразу netplwiz, щоб викликати потрібний нам пункт налаштувань облікового запису.
  3. Безпосередньо у вікні налаштувань «Облікові записи користувачів» зніміть галочку з чекбокса «Вимагати введення імені користувача і пароля».

Далі тисніть ОК і перезавантажувати комп’ютер, щоб переконатися, що все застосувати. Ах так, мало не забув, щоб застосувати ці настройки, вам буде потрібно ще два рази ввести свій пароль для підтвердження того, що саме ви зараз керуєте комп’ютером.

Особисто у мене все вийшло. Майже впевнений, що і у вас теж. Тепер Windows 10 Не просити ввести пароль або пін-код при включенні комп’ютера. Якщо у вас щось пішло не так, пишіть в коментарях нижче, спробуємо розібратися. Якщо ви примудрилися накосячіть дуже сильно, то використовуйте точки відновлення системи, щоб повернути попередній стан вашої операційної системи.

Ссылка на основную публикацию