Як відключити push-повідомлення на iPhone: настройка повідомлень


Як відключити push-повідомлення на iPhone

Починаючи з п’ятої версії операційної системи iOS, спливаючі повідомлення є її невід’ємною частиною.

Зверніть увагу

Завдяки таким повідомленням користувач отримує відомості про пропущені дзвінки та отримані повідомлення, які надійшли на електронну пошту листах і відбулися в додатках події.

Велика кількість постійно відбивається на дисплеї інформації має свої плюси і мінуси.

Переваги та недоліки push-повідомлень

Спливаючі повідомлення можуть бути корисні людям, які здійснюють свій бізнес із застосуванням смартфона. Різні фінансові програми, які сигналізують про зміну біржових котирувань або просто сповіщають про надходження грошей на поточний рахунок, підказки про події з календаря, своєчасна інформація про отримання важливого електронного документа знадобляться будь-якій діловій людині.

В той же час регулярні повідомлення соціальних мереж, месенджерів та інших «програм для спілкування» постійно відволікають увагу і не дають сконцентруватися на поточних справах. Погодьтеся, навіть перебуваючи за кермом, важко не ввійти в додаток, виявивши повідомлення про особистому повідомленні від хорошого знайомого. Але ж воно цілком може почекати до кінця робочого дня або як мінімум до того моменту, поки ви зупините автомобіль в безпечному місці.

буде корисним

Крім того, безліч push-повідомлень містить звичайні рекламні пропозиції, найчастіше користувачеві iPhone просто непотрібні. Також не варто забувати і про економію ресурсу акумулятора: кожне повідомлення, що надійшло на деякий час активує підсвітку екрану, тобто сприяє прискоренню розряду батареї.

Оптимальним виходом є вибіркова настройка надходять повідомлень: можна виключити основний потік вхідних push-повідомлень, залишивши активними тільки найбільш важливі компоненти. Операційна система iOS надає користувачеві широкий інструментарій для такого конфігурації. Розглянемо варіанти того, як можна вибірково відключити push-повідомлення на iPhone.

Налаштування заблокованого екрану

Усе операції, пов’язані зі зміною параметрів спливаючих повідомлень, проводяться в «Центрі повідомлень». Цей пункт меню розташований в базових «Настройках» мобільного пристрою. Тапнув на нього, ми потрапляємо в основний розділ зміни параметрів push-повідомлень.

У першому розділі «На заблокованому екрані» налаштовується відображення відомостей в режимі блокування.

Зверніть увагу

Якщо користувач не хоче, щоб інформація, що надходить відволікала його постійно (або її міг прочитати будь-хто сторонній), перемикач «Вид повідомлень» краще перевести в неактивний стан. У такому випадку всі пропозиції, що надійшли повідомлення будуть доступні тільки після розблокування дисплея. Тобто, вони не будуть відображатися на екрані блокування.

У цьому ж розділі налаштовується відображення інформації про сьогоднішній день на блокувальному екрані, а трохи нижче на екрані задаються параметри цих даних.

Налаштування окремих додатків

Який моделлю iPhone Ви користуєтеся?

iPhone X

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone 7

Свій варіант в коментарях

Продовжуємо працювати в «Центрі повідомлень». Обстеживши сторінку вниз, переходимо до списку додатків. Під найменуванням кожного з них вказані способи оповіщення при отриманні повідомлення. Кожен з цих параметрів можна легко змінити. Для цього Тапа на конкретне застосування і працюємо з виникаючим меню.

Спочатку вибираємо стиль оповіщення:

 • «Нагадування» (виникає по центру екрану вікно, закрити яке може тільки сам користувач),
 • «Банери» (інформація з’явиться у верхній частині дисплея і через деякий час зникне автоматично),
 • «Ні» (повідомлення про подію не відображається).

Далі прямуємо по запропонованим пунктам, налаштовуючи кожен з них і гортаючи сторінку в міру необхідності:

 • «Наклейка на значку» – інформація про наявність повідомлення буде відображена на ярлику самого додатка.
 • «Звуки» – можна вибрати і включити звукове та вібраційне супровід або відключити цю опцію.
 • «У Центрі повідомлень» – при активації перемикача інформація зберігається у відповідному розділі і відображається на екрані при наступному відвідуванні «Центру».
 • «На заблокованому екрані» – якщо користувач дозволяє відображати свої всієї інформації на дисплеї блокування, як описано в попередньому розділі, можна зробити це для кожної програми окремо.
 • «Показ перегляду» – відключення цієї функції дає можливість вивчення вмісту отриманого повідомлення тільки після заходу відповідними програмами. Використовується з метою забезпечення конфіденційності.
 • «Попередження» – встановивши галочку навпроти варіанту «від контактів», ви будете отримувати повідомлення тільки від користувачів, зареєстрованих в адресній книзі смартфона. Варіант «від усіх» знімає це обмеження.

буде корисним

Після того, як ви закінчили настройку сповіщень для обраної програми, повертаємося в меню «Центру повідомлень» кнопкою «Назад» і переходимо до зміни параметрів наступної встановленої програми.

повне відключення

існує простий спосіб того, як відключити не тільки push-повідомлення на iPhone, але і оповіщення про всі події, що відбуваються. Для цього здійснюємо наступні дії:

 • активуємо стандартне меню «Налаштування»,
 • вибираємо пункт «Не турбувати»,
 • переводимо перемикач у включене положення.

Зверніть увагу

При активації такого режиму повністю блокується оповіщення про всі вхідні події, в тому числі і про що надходять виклики. Тому в меню «Не турбувати» можна вказати список осіб, які зможуть додзвонитися в будь-якому випадку (настройка проводиться в розділі «Допуск викликів»), а також встановити час автоматичного включення і виключення конфігурації (наприклад, на час нічного сну або ранкових нарад).

Після того як ви відключили непотрібні push-повідомлення на своєму iPhone, пристрій буде повільніше втрачати заряд і рідше турбувати вас, сигналізуючи про абсолютно непотрібною на даний момент інформації.

Ссылка на основную публикацию