Як відключити режим турбо в Яндекс браузері: інструкція

Популярний браузер, розроблений компанією Яндекс, був створений на основі інших популярних програм подібного роду, на кшталт Гугл Хром і Опера. Завдяки цьому, дане додаток здатне підтримувати можливість установки різних доповнень, помітно розширюють доступний користувачам функціонал. Однак вбудовані функції програми цілком дозволяю здійснювати комфортну і швидку роботу в інтернеті.

Турбо режим – що це?

Перш ніж визначитися, як відключити режим турбо в яндекс браузері, необхідно уважно розібрати особливості його роботи і мета, яку з його допомогою слід досягати. Перш за все, він розроблений для прискорення роботи інтернету в тих випадках, коли швидкість з’єднання опускається помітно нижче задовільної відмітки або для економії трафіку. Відбуватиметься це може з різних причин, однак в більшості випадків, функція турбо успішно справляється зі своїм завданням.

Принцип роботи даного сервісу, полягає в обробці даних перед передачею їх користувачеві, в результаті чого, вони стискаються для економії трафіку. Крім того, Яндекс використовує мережу, аналогічну VPN для підвищення швидкості роботи з’єднання, що діє досить ефективно.

функції режиму

Якщо уважно вивчити можливості даного режиму, досвідчений користувач буде приємно здивований великій кількості функцій і корисних можливостей, що відкриваються перед ним, при використанні турбо. Зважаючи на це, користувачі досить рідко вдаються до повного відключення даного сервісу, а лише вимикають його автоматичний режим роботи.

Крім свого основного завдання, а саме прискорення роботи інтернету і, відповідно браузера, турбо від яндекс дозволять:

  • Обходити блокування, що стали справжнім лихом в сучасному світі;
  • Зробити відвідування більшості сайтів анонімним;
  • Заощадити трафік при наявності обмежень на нього або використанні мобільного інтернету.

ПОРАДА! На жаль, розробники не передбачили можливість для користувача настройки порогів, при яких даний режим включається і відключається, через що, єдиним варіантом в деяких ситуаціях, представляється його відключення вручну. Незважаючи на запити користувачів, яндекс не планує впроваджувати функцію регулювання порогів в майбутньому.

Це далеко не повний перелік корисних функцій цього режиму, проте є і неприємні особливості. У деяких випадках, замість приросту в швидкості він навпаки, істотно сповільнює роботу, що робить його марним і навіть шкідливим. Крім того, за замовчуванням він включається автоматично і стискає контент, що в багатьох випадках може бути неприйнятно, через що, слід навчитися його відключати.

Як відключити?

По суті, дана можливість додається одним з додатків, які встановлені в браузері з моменту інсталяції і не підтримують видалення. Зважаючи на це, при бажанні позбутися від цього режиму і припинити автоматичне включення / відключення, має сенс остаточно вимкнути небажаний плагін-розширення.

Для цього буде потрібно відкрити меню налаштувань, що можна зробити за допомогою спеціального значка, що має вигляд трьох горизонтальних паралельних один одному смужок. Після цього, під сплив списку, буде потрібно вибрати пункт Додатки. Це призведе до відкриття нового вікна, в якому користувачеві буде потрібно знайти категорію Турбо і налаштувати роботу даного компонента відповідно до власних уподобань.

Ссылка на основную публикацию