Як відключити UAC в Windows 7

Служба захисту користувачів є важливою складовою заходів щодо забезпечення безпеки системи. Багато хто не раз стикалися з повідомленнями про те, що будь-яка програма вчиняє дії, для яких необхідні права адміністратора. Це і є UAC. Однак, для користувачів, впевнених у своєму антивірусі і брандмауер, даний сервіс здасться нав’язливим і зайвим. У даній статті надана інформація про те, як можна відключити функцію UAC в Windows 7.

Мета, яку переслідує контроль облікових записів користувачів – захистити систему від заражень вірусами і випадкових змін. На комп’ютері існує спеціальна учетка адміністратора, який володіє необмеженими повноваженнями. Своїми діями адміністратор може викликати незворотні пошкодження Windows.

Тому при установці ОС створюється кілька облікових записів, одна для адміністратора, решта – для користувачів. Права на призначених для користувача облікових записів обмежені, так що ви навряд чи зможете пошкодити Віндовс. Однак при діях, які неможливі без належних прав, система буде запитувати адмінській підтвердження.

відключення

У разі якщо ви є господарем комп’ютера, і вас дратують постійні повідомлення, їх можна прибрати. Наведений нижче алгоритм пояснить, як відключити UAC в Windows 7.

  1. Натисніть кнопку Windows на клавіатурі (вона розташована між кнопками Control і Alt), щоб викликати «Пуск»;
  2. Відкрийте «Панель управління»;
  3. У списку знайдіть категорію Облікових записів користувачів і відкрийте її; 
  4. Тут вам необхідно зайти в розділ «Зміна параметрів контролю записів»;
  5. У вікні, ви побачите повзунок, що задає рівень повідомлень – переведіть його в нижнє положення «Ніколи не повідомляти»; 
  6. Натисніть «Ок», щоб зберегти зміни і вийти з меню налаштувань.

Тепер під час роботи ви ніколи не зіштовхнетеся з настирливими спливаючими віконцями UAC. Ви також можете перевести повзунок у другій положення – в цьому випадку ви отримаєте повну свободу дій, але при спробі здійснення змін якою-небудь програмою система повідомить вас про це.

Відключаючи даний контроль, обов’язково перевірте роботи свого антивіруса. Ваш ПК стає вразливим для несанкціонованого вторгнення, тому вкрай важливо, щоб ніякої шкідливий софт не був встановлений.

Ссылка на основную публикацию