Як відключити Whatsapp на телефоні на час

Хоча популярним месенджером постійно користується величезна кількість людей, нерідко буває ситуація, коли просто необхідно відключити ВатсАп на час. Наприклад, важливою бесіді заважають постійні повідомлення або батарея смартфона сильно розряджена, і телефон може відключитися. Щоб зберегти заряд і позбутися від сторонніх звуків можна скористатися одним з варіантів припинення програми.

Способи відключити ВатсАп на час

Стандартними настройками програми не передбачена функція зупинки роботи або виходу з системи. Щоб відключити WhatsApp буде потрібно вдатися до хитрощів, і використовувати один з другорядних варіантів:

  1. Зупинка інтернет – з’єднання.
  2. Відключення повідомлень.
  3. Вимкнення роботи програми.
  4. Зміна статусу.
  5. Видалення програми.

Кожен з варіантів має свої особливості. Тому, перед вибором способу важливо ознайомитися з кожним докладніше, щоб врахувати всі нюанси.

Варіант 1. Зупинка інтернет – з’єднання

Якщо користувач для роботи месенджера використовує мобільний інтернет, він може тимчасово його зупинити. У тому випадку, коли спілкування здійснюється по Wi-Fi має сенс просто від нього відключитися. Без можливості з’єднання з сервером WhatsApp припинить свою роботу. Але слід розуміти, що від’єднання від інтернету лише ненабагато знизить споживання заряду смартфона, так програма буде постійно шукати спосіб підключитися до мережі.

Варіант 2. Відключення повідомлень

Такий прийом підійде для тих, кому заважають спливаючі оповіщення ВатсАпа. Це може бути, як повідомлення про новий текстовому повідомленні, так і відеодзвінок від одного.

Вимкнути звук можна двома способами:

  1. Відключення всіх сигналів телефону. Здійснюється клавішею збільшення і зменшення звуку. Щоб пристрій перестало дзвонити, досить перевести смартфон в режим вібродзвінка, або зовсім зменшити сигнал.
  2. Вимкнення звуків в WhatsApp. У налаштуваннях програми є можливість не тільки змінити мелодію сповіщень, а й тимчасово відключити всі повідомлення чату. Для цього буде потрібно зняти значок з відповідного пункту меню.

Відключення повідомлень допоможе усунути проблему, якщо сторонні звуки заважають користувачеві. Але не врятують в ситуації, коли телефон швидко розряджається.

Варіант 3. Вимкнення роботи програми

Функціонал сучасних смартфонів на базі Android, IOS і Windows Phone дозволяє відключати будь-які програми на телефоні на час без їх видалення. Для цього потрібно перейти в параметри пристрою, знайти розділ «Додатки». Знайти в списку встановлених програм WhatsApp. І натиснути команду «Зупинити».

Цей варіант можна вважати ідеальним, так як він дозволяє виключити месенджер, але при цьому залишатися в мережі.

Варіант 4. Зміна статусу

Найчастіше друзі в ВатсАпе починають писати, як бачать, що один з контактів з’являється в мережі. Щоб повідомлення перестали приходити, можна спробувати змінити статус на «Офлайн». Тоді співрозмовники подумають, що людина не має в месенджері і не будуть відправляти йому листи або дзвонити.

Поміняти статус можна в налаштуваннях приватності WhatsApp. Або за допомогою спеціальної програми. Знайти таку програму можна в офіційному магазині додатків.

Варіант 5. Видалення програми

Якщо не виходить ніяк відключити ВатсАп, можна просто видалити програму з пам’яті пристрою. Цей варіант слід застосовувати лише в крайньому випадку. Так як, якщо раніше не була створена резервна копія, то після повторної установки програми вся історія листувань і дзвінків буде загублена. Для можливого відновлення даних необхідно хоча б раз на місяць переносити інформацію в сховище.

Підводячи підсумки, можна сказати, що, хоча розробниками не була передбачена можливість тимчасової зупинки месенджера, зробити це все – таки реально. Досить використовувати один із способів, описаних вище.

Ссылка на основную публикацию