Як відключити захисник windows

Починаючи з windows 8.1 Microsoft вбудовує власне творіння для захисту вашого комп’ютера від вірусів – захисника windows. Працює він рівно до тих пір, поки ви не поставите якийсь антивірус, який відключить вбудований захист Microsoft.

У цій статті я розповів про декілька способів відключення вбудованого захисника windows 10.

Як відключити захисник Windows 10

Спочатку відповім на очевидне запитання – навіщо? Це може знадобитися в тому випадку, якщо антивірус заборонить вам виконати будь-яку дію (встановити яку-небудь гру, називаючи її небезпечною, шкідливою). Варіантів може бути багато.

Не зрозуміло чому, але процедури відключення нової захисту windows в двох новітніх версіях ОС (8.1 і 10) розрізняються і в останній все дещо складніше. У будь-якому випадку, все починається з наступних кроків:

 1. Зайти в пункт управління (натисніть правою кнопкою миші на іконці «пуск»);
 2. У правому верхньому куті, в пункті «Перегляд» потрібно вибрати великі чи дрібні значки, після чого виберіть «Захисник windows»;
 3. Запустіть його і перевірте, може він уже відключений. Якщо немає – йдіть далі.

Подальші дії актуальні для windows 10:

Windows 10

Стандартний (короткочасний) спосіб

Звичайний, не завжди відповідний спосіб – зайдіть в «Пуск» – «Параметри (шестерня над кнопкою« Вимкнення »)» – «Оновлення та безпека» – «Захисник windows».

Вимикаємо «Захист в реальному часі» після чого захисник буде вимкнений на 15 хвилин, після закінчення яких має активізуватися. Цей варіант нам підійде, якщо потрібно на короткий час вимкнути захист і виконати необхідні дії.

Якщо потрібно відключити його повністю – потрібен більш радикальний спосіб.

Радикальний (довготривалий) спосіб

У нас є кілька вбудованих в ОС варіантів рішення, але так як один з них працює не завжди, розповім про той, який підійде завжди і всюди – редактор реєстру нам на допомогу.

Також як в минулій статті про зміну розмірів значків ми натискаємо клавішу win + r і вводимо → regedit:

 1. Йдемо по заданому шляху (в лівій колонці)  HKEY_LOCAL_MACHINE, після чого шукаємо → Software, потім → Policies → Microsoft → Windows Defender;
 2. Тиснемо ПК миші по білому, порожньому простору і створюємо DWORD (32 біти) – називаємо його «DisableAntiSpyware» без лапок (якщо раптом він уже існує, переходимо до наступного пункту);
 3. Встановлюємо значення 0, якщо хочемо щоб захисник функціонував або ставимо 1, якщо хочемо його відключити.

Усе! До моменту перезавантаження у вас ще буде висіти маленька іконка захисника windows, але після першого перезавантаження він зникне. Також вас буде відволікати повідомлення про вашу беззахисності перед усім світом, яке можна легко відключити.

Якщо вам до вподоби використання редактора реєстру, ви завжди можете знайти відповідну програму, яка допоможе вам зробити бажане натисненням однієї кнопки.

Софт для відключення вбудованої захисту windows 10

Спеціально для вас я залишу список з програм, які вам допоможуть:

 1. Win Updates Disabler – відмінна програма, яка дозволяє відключити не тільки захисника, але і всілякі оновлення драйверів в windows 10, а також багато інших вбудованих функція ОС. Завантажити її ви можете.
 2. Destroy Windows 10 Spying – програма, що дозволяє відключити шпигунські функції в windows 10, яка може відключити ще пару фішок ОС, в тому числі і захисника нових версій windows. Завантажити можна.

висновок

Сподіваюся у вас все вийшло, якщо немає, ви можете задати будь-яке питання в коментарях або через форму зворотного зв’язку.

Схожі статті:
 • Відкат з Windows 10 до попередніх версій
 • Комп’ютер не бачить зовнішній жорсткий диск – причини і як виправити
 • Міняємо дозвіл монітора в Windows і Mac OS
 • Як змінити колір вікон Windows 10: основні способи
 • Кращі способи відформатувати флешку
 • Інструкція: як завантажувати відео в Instagram з комп’ютера
 • Що нового в windows 10 anniversary update
 • Відключення автозавантаження програм в Windows різними способами
Ссылка на основную публикацию