Як відключити залипання клавіш на Віндовс 10: інструкція

Як відключити залипання клавіш на Віндовс 10, якщо ви більше не потребуєте в даному функціоналі на ПК – розповідаємо. Залипання клавіш – це функція спеціальних можливостей, яка дозволяє використовувати поєднання (наприклад, Ctrl + Alt + Delete) тільки одноразовим і почерговим натисканням на кнопки клавіатури, в даному випадку система буде вважати їх затиснутими або «заліпшіе».

Як прибрати залипання клавіш на Windows 10:

 • Через Панель управління
 • Через вікно Параметри
 • через реєстр

Через Панель управління

Використовуючи панель керування, можна вимкнути залипання практично на всіх версіях Windows, як на XP або Vista, так і на 7, 8.1 і 10. Відкрийте вікно Виконати (Win + R) і введіть команду control.

Або введіть в пошуку (Win + S) запит Панель управління.

Відкрийте Центр спеціальних можливостей.

Потім відкрийте Полегшення роботи з клавіатурою.

Після цього в пункті Спростити набір тексту зніміть галочку з Включити залипання.

Але якщо Ви хочете налаштувати цю функцію, то відкрийте Налаштування. Якщо Ви хочете дізнатися, як вимкнути повідомлення про залипання клавіш на Windows 10 при п’ятикратному натисканні на Shift, дані настройки допоможуть Вам.

Так як даний функціонал передбачений для людей з обмеженими можливостями, основні настройки дозволяють включити \ вимкнути цю функцію або частково модернізувати під свої потреби.

 

Через вікно Параметри

Відключення залипання клавіш в Windows 10 можна виконати і через додаток Параметри, в яких продубльовані багато настройки системи з панелі управління. Щоб відключити або включити функцію залипання, відкрийте Параметри та пройдіть в налаштування Спеціальних можливостей і відкрийте вкладку Клавіатура.

Увімкніть або за допомогою відповідного пункту залипання клавіш в налаштуваннях. Функція «Дозволити включення залипання …» також дозволяє відключити повідомлення при багаторазовому натисканні Shift.

Якщо дані варіанти не допомогли, спробуйте використовувати реєстр.

через реєстр

Реєстр дозволить як включити залипання клавіш на Windows 10, так і вимкнути, змінивши лише одне значення. Для початку відкрийте вікно редактора реєстру (Win + R – regedit).

Нам буде потрібно гілка реєстру HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Accessibility \ StickyKeys

Основні значення показника Flags:

 • Flags = 506
 • Flags = 511
 • Flags = 507
 • Flags = 510

 

додатково

Якщо дані варіанти не допомогли у вирішенні Вашого питання, спробуйте наступні швидкі дії:

 • Переконайтеся, що вимкнені інші спеціальні можливості клавіатури: озвучування перемикань, фільтрація введення або спрощення набору тексту
 • Зніміть галочку на «Дозволити відключення цього пристрою для відключення енергії» у властивостях клавіатури
 • Видаліть клавіатуру з диспетчера пристроїв і перезавантажте ПК
 • Спробуйте підключити іншу клавіатуру і перевірити наявність помилки

Будемо сподіватися, що дана стаття допоможе Вам у вирішенні Вашого питання. Якщо у Вас виникли додаткові питання або складності, напишіть в коментарі.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию