Як відкликати лист в outlook – повна інструкція

Ймовірно, дуже часто користувачі стикалися з такою проблемою, що відправляли лист з помилками. І як відкликати лист в Outlook в цьому випадку? І скасувати відправку не було ніякої можливості. Однак програма Outlook від Microsoft дозволяє це зробити. Як відкликати лист в Outlook? Досить просто.

Варто відзначити, що відкликати повідомлення в Microsoft Outlook виходить не завжди. І це зовсім не через особливості програми або комп’ютера користувача. Причини куди прозаїчніше. І з відправником вони ніяк не пов’язані.

Чому іноді не вдається відкликати лист?

Вся справа в налаштуваннях пошти адресата. Є деякі опції, здатні блокувати процес відкликання листа.

 • Альтернативний поштовий сервіс. Якщо адресат використовує поштову скриньку на Mail.ru або Google.com, то відкликати повідомлення не вийде. Дана процедура можна здійснити тільки в межах мережі Outlook.
 • Автономна робота. Якщо у адресата поштовий клієнт налаштований на миттєвий збір приходить пошти для подальшого перегляду в автономному режимі, то повернути назад повідомлення знову не вийде, так як воно вже виявиться на комп’ютері адресата.
 • Включено кешування. Якщо в одержувача включено кешування пошти, то відкликати лист теоретично вдасться. Але адресат все одно зможе його прочитати з кешу. І сенсу в даній операції вже не буде.
 • Відправник не встиг. У тому випадку, якщо користувач вирішив відкликати надісланий лист в Outlook через пару годин, то у нього може нічого не вийти, так як одержувач вже його прочитав. І, можливо, навіть відправив відповідь.

Якщо хоч одна з перерахованих вище умов дотримано, то відкликати лист не вийде. Навіть в межах мережі Outlook. На жаль, перевірити доступність цієї опції ніяк не можна. Тільки якщо прямо запитати у адресата, чи налаштований у нього один з цих пунктів.

Як відкликати лист в MS Outlook 2016?

Отже, розглянемо, як відкликати повідомлення в Аутлук, що входить в комплект Microsoft Office 2016. На даний момент саме цей пакет програм встановлено на комп’ютерах більшості користувачів. І особливо, тих, хто використовує Windows 10.

Варто зазначити, що оформлення Outlook 2016 і логіка розміщення керуючих елементів практично нічим не відрізняється від версії 2013 року. Просто Outlook 2016 більше адаптований для пристроїв з сенсорними екранами.

Це означає, що відповідь на питання про те, як відкликати надісланий лист в Outlook 2013 буде дано при розборі програми 2016 року. Однак спочатку варто переконатися, що на ПК встановлено Outlook, так як багато користувачів свідомо забороняють його установку.

 1. Відкриваємо меню «Пуск», в списку програм шукаємо «Outlook 2016» і тиснемо на цей пункт.
 1. Чекаємо завантаження головного вікна програмного продукту. Потім в лівому стовпчику тиснемо на пункт «Надіслані».
 2. Тепер натискаємо два рази по потрібного повідомлення в списку відправлених.
 3. У вікні редагування повідомлення нам буде потрібно блок «Перемістити».
 4. Тепер потрібно натиснути кнопку «Інші дії переміщення» і в випадаючому меню вибрати дію «Відкликати повідомлення».
 5. Далі налаштуємо параметри відкликання. Виберемо пункт перший «Видалити непрочитані копії», далі поставимо галочку на «Повідомляти про результат відкликання для кожного з одержувачів». Натискаємо «ОК».

От і все. Тепер залишається тільки чекати. При успішному завершенні операції (навіть і при неуспішному), програма видасть відповідне попередження (типу «Outlook: повідомлення анульовано»). Точно таке ж отримає і адресат. І це відповідь на питання про те, як скасувати надісланий лист в Outlook 2016.

Однак є ще один спосіб. Але про нього мало хто знає. І він не особливо популярний, так як змушує використовувати обліковий запис Microsoft. Біда полягає в тому, що переважна більшість наших співвітчизників не використовують її.

Як відкликати лист через браузер?

Отже, як відкликати лист в Аутлук, не використовуючи саму програму Outlook? Для цього знадобиться браузер, а також логін і пароль облікового запису Microsoft. Варто зазначити, що даний варіант працює виключно в тому випадку, якщо лист теж було відправлено через браузер.

 1. Відкриваємо браузер і вводимо в адресний рядок «». Натискаємо «Enter».
 2. Натискаємо кнопку «Увійти».
 3. Вводимо логін і натискаємо «Далі».
 4. Вводимо пароль і натискаємо «Вхід».
 5. Почне завантажуватися веб-версія Outlook. Її інтерфейс точно такий же, як і у повноцінного додатка. Далі можна діяти за алгоритмом, представленим в попередньому розділі.

Саме це і є відповіддю на питання про те, як відкликати повідомлення в Аутлук, не використовуючи самої програми. Однак даний спосіб спрацьовує далеко не завжди. Так що для відкликання листа в Outlook краще використовувати програму.

висновок

Отже, ми розглянули поштове додатки від Microsoft під назвою Outlook. Відгуки вже написаних і відправлених повідомлень – явище досить часте. Тому і потрібно знати все про те, як правильно це зробити.

Кілька відповідей на питання про те, як відкликати лист в Аутлук дані вище. Найкращим (і ефективним) є варіант з однойменною додатком. Метод з браузером потрібно використовувати тальков тому випадку, якщо лист було відправлено за допомогою веб-версії Outlook.

Ссылка на основную публикацию