Як відкотити Windows 10 до Windows 7 самостійно

Є такі передові хлопці, які вже погодилися зробити установку Windows 10, спробували і вирішили відмінити виконану і повернутися на свою улюблену сімку або вісімку. Це не дивно, адже після установки можна знайти купу помилок і недоробок, якими поки рясніє нова операційна система від Microsoft. Хтось також говорить, що відбуваються постійні завантаження з мережі. Тут теж сюрпризів немає, так як всім давно відомо, що Windows 10 відсилає дані роботи користувача на сервери компанії. Сумне видовище. Як відкотити Windows 10 назад, і поговоримо далі.

умови

Звичайно, можна провести автоматичне відновлення після необачно установки інноваційної операційної системи, і спасибі виробникам за те, що вони передбачили таке чудове рішення. Windows 10 автоматично резервує колишню копію, щоб безболісно на неї повернутися, якщо користувач не видалив протягом місяця ці файли. Якщо ж видалити попередню версію все-таки довелося, то можна спробувати відновлення з віртуального образу в опціях режиму безпеки.

відкат

Відновлення в Windows 10 реалізовано є, багато чого можна зрозуміти з графічного оформлення.

  • Отже, для початку можна натиснути в області повідомлень на спеціальну іконку і вибрати Всі параметри.

  • Після цього з’явиться вікно, в якому слід вибрати пункт Оновлення та безпеку, далі натискаємо Відновлення.

  • Потім користувачеві можна вибрати, в якому з розділів Повернутися до Windows 8.1 або Повернутися до Windows 7 слід натиснути кнопку Почати. Природно все залежить від того, яку операційну систему потрібно повернути після установки.

Природно, після проведених процедур комп’ютер вирішить видалити Windows 10. Потім відбудеться відновлення попередньої операційної системи. При цьому всі додатки і налаштування також поспішать повернутися до користувача.

Так чи погана Windows 10

Звичайно, недоробки системи на обличчя. Є поки програмна несумісність і апаратна. Багато улюблені ігри та програми можуть не запускатися, так що бажання повернутися до колишньої Windows з’являється часто. Але на те і випустили попередню версію, щоб після можна було виявити і видалити всі помилки. Можна годинами сперечатися, добре це чи погано, але позитивна тенденція має місце. Розробники взялися за голову і вирішили повернути меню Пуск після необачного видалення з вісімки. Восьме покоління явно вдалося гірше десятого. Пройде деякий час, і програмісти зможуть провести коректні установки для нормальної роботи. Вся справа в тому, що щодня дані надходять до фахівців, які і ловлять недоліки системи.

Довгі роки Microsoft проїжджала на своїх минулих успіхах, року вона тільки на самоті могла зробити нормальний графічний інтерфейс. Довго виходили однотипні зміни, але після цих релізів все змінилося: мобільні пристрої можуть миттєво видалити старе програмне забезпечення і після цього поставити нове, поновлення виходячи щомісяця, якщо не частіше, кожна фірма прагне зробити свою операційну систему для власних пристроїв. Природно, що в таких агресивних умовах, колишній монополіст ринку не може діяти швидко. Темніше не менш, не все так погано, так як висновки робляться і приймаються правильні рішення. Ось уже й установки нової системи зовсім безкоштовні, оновлення, яке можна в будь-який момент видалити, відбувається автоматично, коди системи все більше відкриті для розробників. Світле майбутнє практично настав.

Можна почекати деякий час, поки робота системи налагодиться. Тим більше, що видалити її можна в будь-який час. Дуже добре, що передбачено відновлення. Це означає, що будь-які негативні зміни не вносилися в систему, їх можна скасувати або виправити. Раніше відновлення було під силу тільки просунутим користувачам програмного забезпечення. Але час йде, і сьогодні відновлення робить однією кнопкою.

Ссылка на основную публикацию