Як відкрити дзеркала need for speed payback

Привіт шановний відвідувач! Якщо у вас виникло питання на тему про те, як в грі need for speed payback відкрити дзеркала, то ви можете ознайомитися з інструкцією, в якій я докладно і покроково опишу всі дії розблокування і відкриття дзеркал need for speed payback.

Щоб відкрити дзеркала, нам потрібно буде виконати наступні дії:
Запускаємо гру, їдемо в гараж вибираємо будь-яку машину, потім вибираємо «Візуальні модифікації», далі вибираємо дзеркала, на них буде стояти значок замка (Заблоковано), а внизу ви побачите підказку розблокування дзеркал – (пройти радари на 2зв.3).
Нам потрібно на швидкості пройти три радара і отримати в при цьому в кожному радарі по дві зірки в результаті вийде 6 зірок.
Два радара я вже пройшов і в кожному радарі отримав по дві зірки в результаті чотири зірки залишається пройти один будь-який радар і отримати дві зірки в одному і тому ж радарі.
Виїжджаємо з гаража і відкриваємо карту натиснувши клавішу «M» вона ж позначена російською буквою «Ь» м’який знак.

Після того як ви відкрили карту знаходимо будь-який значок з радара і дивимося умови гонки.
У моєму випадку я на скріншоті я вибрав радар, який пройшов раннє і в цьому радарі я набрав дві зірки і таким чином я пройшов два радара отримавши в кожному по дві зірки.

Наприклад я вибрав радар який я ще жодного разу не проїжджав.
Щоб отримати першу зірку в радарі зазначено, що ми повинні проїхати радар зі швидкістю 178 км / год.
Щоб заробити другу зірку в цьому ж радарі швидкість буде збільшена вона вже не буде 178 км / ч. а буде більше наприклад 250 км / ч.
І так з цим ми розібралися тепер нам потрібно вибрати будь-який радар і проїхати з потрібною швидкістю.

В одному з радарів на аеродромі я вже отримав одну зірку і мені залишається проїхати цей же радар зі швидкістю 194 км / год. щоб отримати другу зірку після чого я виконаю умови відкриття дзеркал – отримати дві зірки в трьох радарах.

В останньому радарі я проходжу і отримую другу зірку, після чого у мене відкрилося повідомлення – «Відкрито -Вибір бічних дзеркал».
Тепер можна заїхати в гараж і подивитися результат.

Ссылка на основную публикацию