Як відкрити файл iso: програми для відкриття на Windows і Mac

Сьогодні в нашій статті ми навчимо вас як відкрити файл iso на домашньому комп’ютері і які програми для цього знадобляться.


Малюнок 1. Вікно програми Daemon Tools з вибором файлу формату iso

Для чого потрібен файл iso

Такий файл є чином інформації з диска (CD або DVD). Це його точна копія, яка містить основні структури, атрибути, завантаження і так далі. Образи дають можливість створити точний зразок диска.

Як відкрити iso файл на windows 7,8,10?

Для того щоб розпакувати формат, необхідно встановити спеціальні програми. Є поширені і затребувані утиліти, з якими варто розібратися докладніше.

WinCDEmu

Утиліта, яка дозволяє монтувати образ диска. Вона зручна і проста, що полегшує виконання завдань. В системі все створюється в автоматичному режимі посла запиту користувача. Завантажити програму можна на нашому сайті.

DAEMON Tools

Якщо ви шукаєте, як відкрити iso файл на windows 10, це хороший спосіб. Програма DAEMON Tools доступна на нашому сайті. Багатофункціональний варіант для емуляції образів. З її допомогою можна з легкістю розпакувати файл з відповідним розширенням, щоб продовжувати роботу на комп’ютері.

Alcohol 120%

Це платна утиліта, яка затребувана серед користувачів. Вона не тільки створює образи, але ще і дозволяє отримати віртуальний привід або записати диск.

Nero 2017

Системна утиліта нового покоління, яка була поліпшена виробником. У ній з’явилися нові інструменти, що дозволяють швидко виконати поставлені перед вами завдання. Можна розібратися в тому, як відкрити файл iso, без допомоги професіоналів. Посилання на програму достпуна на нашому сайті.

Roxio Creator NXT Pro 5

Багатофункціональна програма для комп’ютерів. Вона дає можливість працювати з відео, фотографіями, аудіо. Файли ISO розпаковуються без проблем.


Малюнок 2. Інтерфейс програми Roxio Creator NXT Pro 5 для роботи з iso файлами

PowerISO

Універсальний інструмент для швидкої обробки образів дисків сиди і дивиди. Розтискати їх можна одним кліком мишки. Утиліта дає можливість відкрити і записати файли в будь-якому форматі.

NeoSmart Technologies EasyBCD

Простий спосіб роботи на комп’ютері. Це рішення того, як відкрити iso файл на windows 7. Можна працювати з різними операціями, наприклад, записувати інформацію або ж редагувати її (Малюнок 3).


Малюнок 3. Інтерфейс програми NeoSmart Technologies EasyBCD з вибором файлу записи

Як відкрити исо файл на MacOS

Тепер варто розібратися в тому, як розпакувати файл iso на такий операційній системі. Знову ж таки, на допомогу приходять спеціальні програми.

Apple Disk Utility

Проста, але ефективна програма для подібних цілей. Меню зрозуміле, розібратися в ньому легко. Досить інструментів для комфортної роботи (Малюнок 4).


Малюнок 4. Зручним інтерфейсом для роботи з файлами iso володіє додаток Apple Disk Utility

Roxio Toast 16 Titanium

З її допомогою можна записати DVD швидко і якісно. Інформація різного виду відтворюється на комп’ютерах і на ноутбуках.

Parallels Desktop 11 for Mac

Це поліпшена утиліта, яка працює в кілька разів швидше, ніж попередні версії. Користувачі отримають можливість створювати образи і розпаковувати файли з комфортом (Малюнок 5).


Малюнок 5. Інтерфейс програми для створення образів на MacOS пристроях – Parallels Desktop 11 for Mac

VMware Fusion 8

Це система віртуалізації, яка встигла полюбитися багатьом людям. Можна оперативно виконати поставлені перед вами завдання, не стикаючись зі всілякими проблемами.

VideoLAN VLC media player

Потужний медіапрогравач, який працює практично з усіма відомими розширеннями. Це варіант, який підходить і в нашій ситуації.

Програми для відкриття iso файлів на Linux

Поговоримо про те, як відкрити исо файл на операційній системі Лінукс.

Canonical Furius ISO Mount

Утиліта створює точку монтування в домашній бібліотеці в автоматичному режимі. Користувачеві не доведеться докладати особливих зусиль для виконання подібних завдань (Малюнок 6).


Малюнок 6. Вибір файлів для запису на образ в програмі Canonical Furius ISO Mount

VideoLAN VLC media player

Відповідний варіант для регулярного використання. Навчитися виконувати основні операції простіше, ніж ви можете собі уявити.

ISO Master

Це програма для відкриття iso файлів, що відрізняється безліччю корисних функцій. Вона дозволить редагувати образи оптичних дисків. Російськомовний інтерфейс дає можливість вивчити інші її інструменти у всіх подробицях (Малюнок 7).


Малюнок 7. Інтерфейс програми для відкриття iso файлів ISO Master

Brasero

Вільна програма, розроблена для ОС Лінукс. Можна з легкістю записати диск, витративши на це не більше 20-ти хвилин.

K3b

Якщо ви думаєте, формат iso ніж відкрити на комп’ютері, цей варіант буде доречним. Чудова утиліта для створення дисків, яка відрізняється наявністю багатьох корисних функцій.

Програма для читання файлів iso на андроїд

Є програма для читання файлів iso RARLAB RAR, яка була розроблена для ОС Андроїд. Вона здатна виконувати багато функцій, які необхідні людині. Процес роботи простий і зрозумілий.

Де скачати програми для відкриття файлів iso

Ви можете завантажити програму для відкриття файлів iso на перевірених і популярних сайтах. Краще заздалегідь вивчити їх рейтинг і умови скачування документів. Ви можете знайти безкоштовні версії утиліта, які якісно справляються зі своїм основним призначенням.

Ссылка на основную публикацию