Як відкрити файл jar: програми для запуску на Windows і Mac

У цій статті ми детально розповімо про файлах формату jar. Ви дізнаєтеся як відкрити файл у форматі jar, які програми для цього знадобляться, а так само багато корисної інформації.


Малюнок 1. Вікно вибору файлу формату .jar для відкриття

Що таке формат файлу jar

Розширення Java ARchive – це спеціальний архів з додатками. Якщо говорити простою мовою, це документ ZIP, який доповнений певними функціями. Як же його використовувати на різних девайсах?

Як запустити файл в windows

На операційній системі Віндовс можна запустити jar файл спеціальними програмами. Давайте перерахуємо основні варіанти.

Oracle Java Runtime Environment

Це програма, яка дозволить переглядати документи на персональному комп’ютері. Ви зможете працювати навіть з тими іграми, які навідріз відмовляються «співпрацювати» зі стандартними програмами.

Eclipse

Це безкоштовна розробка, яка створена для роботи з таким форматом. Просте і зрозуміле меню не викличе проблем і складнощів. У ньому розбереться починаючий користувач, адже все розкладено по поличках.

7-Zip

Цей архіватор допоможе розібратися, як відкрити файл jar. Підходить для використання документів з відповідним форматом (Малюнок 2). Повнофункціональне додаток доступний для безкоштовного скачування. Завантажити програму 7-Zip можливо на нашому сайті.


Малюнок 2. Зовнішній вигляд інтерфейсу програми 7-zip для роботи з файлами jar

WinRAR

Цей архіватор вміє обробляти більшість розширень. З ним набагато комфортніше зрозуміти, як запустити jar файл (Малюнок 3). Продукт використовується на різних платформах.


Малюнок 3. Робочий інтерфейс програми WinRaR для роботи з файлами .jar

IZArc

Безкоштовна програма, яка підтримує роботу з доками різних форматів. Дуже проста і зрозуміла розробка. Інтерфейс продуманий до найменших подробностей.Программа IZArc доступна на нашому сайті.

WinZIP

Ще один досить поширений архіватор, який призначений для розширення. WinZIP можливо завантажити з нашого сайту. Відрізняється відмінним стисненням пам’яті, тому є можливість заощадити місце на жорсткому диску (Малюнок 4). Пакет запропонований в різних версіях, що дозволяє підібрати підходящий варіант для свого обладнання.


Малюнок 4. Зовнішній вигляд вікна розпакованого файлу в додатку WinZIP

ZipZag

Робота з архівами буде комфортною і простий. Кожен пункт меню зрозумілий для користувача з невеликим досвідом. Ви зможете переглядати документи формату, не стикаючись з проблемами.

Java Development Kit

Інтерактивний пакет розроблений спеціально для подібних розширень. Це повноцінний набір інструментів, які виконують корисні функції.

Тепер ви знаєте, як запустити jar файл в windows за допомогою спеціальних пакетів.

Як запустити файл на linux

Лінукс – це операційна система, на якій теж часто використовуються подібні формати. Подивіться, як запустити jar файл linux, не стикаючись з проблемами.

Eclipse

Найпростіший і доступний кожному користувачеві варіант. З ним можна швидко завантажити те, що потрібно, не стикаючись зі всілякими труднощами. За скачування пакета не доведеться платити.

Java Runtime Environment

Вона дозволяє запустити програми, які написані на мові Java. Платформа підходить для експлуатації на девайсах, які працюють на операційній системі Лінукс.

Запуск jar файлу на MacOS

Для цієї ОС теж існують пакети, що дають можливість насолодитися улюбленими іграми та іншими апплетами.

Apple Jar Launcher

Відмінний пакет, з яким запуск jar файлу буде оперативним. Робота з ним проста і зрозуміла. Користувачі з легкістю розберуться в меню.

WinZip Mac

Варіант для архівування і зберігання даних. Швидко відкриває відповідні розширення (Малюнок 5).


Малюнок 5. Зовнішній вигляд інтерфейсу програми WinZip Mac для MacOS пристроїв

Java Runtime Environment

Платформа, установка якої дозволить вам запускати документи. Не займає багато місця, встановлюється менш ніж за 2 хвилини.

Як відкрити файл на андроїд

Багато сучасні девайси працюють на ОС Андроїд. Ви можете дізнатися, як відкрити файл jar на андроїд без праці.

File Viewer

Універсальна прога, яка дозволяє дивитися зміст документів з різними форматами. Як не можна краще підходить для цієї операційної системи.

Як відкрити файл за допомогою java?

Ви не знаєте, як відкрити jar файл за допомогою java? Для перегляду документів є безліч додатків Java. Ви можете вибрати те, що підходить для вашої операційної системи. Вивчіть характеристики кожного з варіантів, щоб підібрати оптимальний пакет для свого гаджета.

Якщо ви шукаєте, ніж відкрити jar файл на комп’ютері, перегляньте вищеописані способи. Серед них ви обов’язково щось візьмете на замітку!

Ссылка на основную публикацию