Як відкрити файл mdf? Програма, що відкриває файл mdf

Файли формату .mdf і .mds в наш час зустрічаються не дуже часто. Ось тільки, якщо Вам довелося з ними зіткнутися, то в більшості випадків виникає питання: «Як відкрити mdf файл?». Про це і не тільки піде мова в даній статті.

Що таке .mdf файли?

Цей тип файлів призначений для зберігання образів CD і DVD дисків. На сьогоднішній день подібний сервіс не актуальний, але в разі відсутності порожній болванки за допомогою певних програм можна зберегти образ якогось фільму. Відповідно, коли з’явиться вільний диск, образ з дозволом .mdf створить точну копію фільму.

Як запустити файл mdf?

Спеціальних програм, які працюють з образами, цілком достатньо. На мій погляд, кращими в цьому напрямку є Daemon Tools, Alcohol 120%, Cyberlink PowerDVD, MagicISO і Virtual CloneDrive. Розповім коротко про встановлення і принцип роботи кожної з перерахованих програм.

Відкриття mdf файлів за допомогою Daemon Tools

Завантажити програму Daemon Tools можна на сайті розробника 

Після завантаження Daemon Tools з’явиться на Вашому комп’ютері у вигляді архіву. З його вилучення і почнеться установка. Процес простий і швидкий. На одному з етапів установки не забудьте поставити пункт «Безкоштовна ліцензія». Ярлик програми є синім коло з блискавкою білого кольору по центру. Натисніть на значок і виберіть пункт «Віртуальні приводи – Додати віртуальний SCSI привід». Після його створення знову вибираємо «Віртуальні приводи – Привід 0: – Монтувати образ». Остаточний крок – вибір файлу в форматі .mdf.

Відкриття mdf програмою Alcohol 120%

При завантаженні програми, зверніть увагу на наявність патча в архіві. Відкриваємо архів і натискаємо на ярлик Alcohol 120%. Після ліцензійної угоди з’являється діалогове вікно з переліком елементів установки. Залиште галочки в пунктах «Multi-Language Files» і «Dekstop Shortcut», з решти елементів галочку прибираємо. Потім оберіть місце для зберігання програми і натисніть «Install». На цьому установка програми закінчена. Тепер прийшла черга патча з архіву. Файл «PatCh30.exe» потрібно скопіювати в папку з встановленою програмою. У цій же папці має перебувати ще два патча з іменами «AICmd.exe» і «Alcohol.exe» (якщо вони названі по-іншому – перейменуйте). Нарешті переходимо до завершальної стадії і встановлюємо файл «PatCh30.exe». Після завершення установки патча програма готова до роботи.

Посилання сайту розробника для скачування:

Програма для відкриття файлів mdf Cyberlink PowerDVD

Установка «Сайберлінка» (наприклад, для ноутбуків Lenovo) також починається з завантаження архіву і його подальшої розпакування. У тому місці, де буде збережений розпакований файл, знайдіть елемент Custom.ini і відкрийте його. Процес запуску файлу можна здійснювати за допомогою програм Total Commander або Блокнот. У цьому файлі необхідно замінити рядок CLScan = LEGEND Dragon на CLScan = Lenovo. Після редагування обов’язково збережіть. Запускаєте setup.exe і очікуєте кінця установки.

Запуск mdf файлу через MagicISO

Даний інструмент є досить простим і зручним у використанні. Для того, щоб програма була присутня на комп’ютері, почніть з завантаження інсталяційний файл, який можна завантажити тут https://www.magiciso.com/download.htm. Коли він скочується, запустіть його. Перше діалогове вікно після запуску установника буде являти собою «вікно-привітання», яке містить коротку інформацію про програму в загальних рисах. Читати цю інформацію необов’язково, так що сміливо тисніть Next. Потім визначте, куди хочете зберегти програму, вибравши папку в спеціальному полі. Тисніть Next, після чого почнеться процес установки. Як тільки установка підійде до кінця, натисніть Finish. Ось так легко і невимушено встановлюється MagicISO.

Відкриття файлу mdf програмою Virtual CloneDrive

Ця програма є менш популярною і більш поширена в колах програмістів і фахівців, які безпосередньо мають справу з комп’ютерною технікою. Для початку потрібно скачати програму https://www.slysoft.com/en/virtual-clonedrive.html. Спочатку, після запуску установника з’явиться діалогове вікно, яке запропонує вибрати типи файлів, з якими працює програма. Найпростіше натиснути на поле Full і тоді буде можливість випробувати можливості інструменту з усіма форматами файлів, які передбачає використання Virtual CloneDrive. Потім програми встановлення про розпочати встановлення обладнання на комп’ютер. Після закінчення процесу значок програми можна буде побачити в правому нижньому кутку біля годинного індикатора.

В цілому, принцип роботи всіх перерахованих вище робіт досить схожий і якщо ознайомитися з докладною інструкцією на сайті, то можна без проблем ними користуватися. Як бачите, в поводженні з файлами розширення .mdf немає нічого складного. Хоч зараз диски вже вийшли з масового споживання, подібна інформація все одно не буде зайвою.

Ссылка на основную публикацию