Як відкрити і використовувати Performance Dashboard в Internet Explorer 11

Performance dashboard в Internet Explorer 11 (IE11) є інструментом, який швидко покаже витрачений час, необхідний веб-сторінці для відображення змін які були зроблені в DOM (Paint Time), Скільки кадрів в секунду пішло на рендеринг (Frame Rate), Скільки пам’яті використовується (Memory), І наскільки інтенсивно використовується ваш процесор (CPU).

Performance dashboard є чудовою відправною точкою для визначення дій, які, наприклад, уповільнюють роботу вашого сайту. Потім можна використовувати профілювальник (UI Responsiveness) Щоб підправити і прискорити проблемні місця і, як наслідок, зробити web-сайт більш швидким для завантаження.

Як це зробити, можна прочитати тут – Improving UI responsiveness (Windows) (Http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ie/dn255009(v=vs.85).aspx)

Це коротеньке керівництво покаже, як відкрити і використовувати Performance dashboard в сучасних версіях Internet Explorer 11 (IE11) для Windows 7, Windows 8.1, Windows RT 8.1 і Windows 10.

Довідка: Якщо ви клікніть мишкою (натиснете на екран) на будь-якому показнику в dashboard, ви отримаєте працюючий графік з індикаторами вгору / вниз відображає даний параметр. Коли закінчите, просто клікніть (натисніть) на графік ще раз, і він закриється.

Якщо натиснути і утримати три точки ... вгорі dashboard’а або графіка, то ви зможете його посунути в потрібну область вашого екрану, всередині відкритої вкладки IE11.

Приклад: Performance dashboard в Internet Explorer 11 (IE11) Картинка, зрозуміло, збірна, так як ви можете бачити тільки один графік, після натискання на параметр.

Спосіб 1. Як відкрити Performance Dashboard в «новітньому» IE11

нагадування: Цей варіант працює тільки в Windows 8.1, Windows RT 8.1 і Windows 10..

  • З вашого Головного екрана запустіть оновлений IE11, і відкрийте будь-якої web-сайт, на якому ви хочете поміряти продуктивність. Для цього спочатку відкриваємо Edge, а потім з нього запускаємо IE 11
  • Натискаємо комбінацію клавіш CTRL + Shift + U щоб відкрити / закрити Performance dashboard на цій вкладці в IE11.

Спосіб 2. Відкрити Performance Dashboard в настільному IE11

  1. Запустіть IE11 (через меню Start), і відкрийте необхідний web-сайт, на якому ви хочете поміряти продуктивність.
  2. Оберіть крок 3 або крок 4, показані нижче, щоб запустити Performance dashboard у відкритій вкладці IE11.
  3. натисніть комбінацію CTRL + Shift + U, і переходите до кроці 5.
  4. Натисніть (натисніть) на меню Tools (Alt + T), потім клацніть (натисніть) на Performance dashboard, і переходите до кроці 5
  5. відкриється Performance dashboard

Далі, натискаючи на параметри, переглядайте та аналізуйте отримані данние.Вот і все.

Ссылка на основную публикацию