Як відкрити консоль в яндекс браузері: способи

Браузер від відомої вітчизняної корпорації Яндекс представляється одним з найпопулярніших оглядачів на просторах російськомовного інтернету. Своєю популярністю він зобов’язаний просунутому функціоналу і великій кількості прихованих можливостей, багато з яких, використовується професіоналами в процесі роботи.

До подібних інструментів можна віднести консоль, яка дуже часто використовується для виявлення і усунення несправностей в роботі браузера, а також для виконання ряду інших завдань.

особливості консолі

Перш, ніж з’ясувати, як відкрити консоль в яндекс браузері, слід визначитися, що це таке і для чого подібний інструмент можна використовувати. Як відомо, браузер яндекс розроблявся на основі двох інших, вже існуючих проектів, а саме Opera і Chrome, що дозволило його розробникам реалізувати ряд напрацювань в своєму власному оглядачі. Саме в цих програмах і з’явилася консоль, яка може використовуватися для вирішення широкого спектра завдань.

До них можна віднести:

  • Розробку веб-сторінок;
  • Перегляд кодів завантажених сайтів;
  • Перевірка працездатності скриптів;
  • Виявлення помилок і несправностей сайтів.

ВАЖЛИВО! Беручи до уваги всю важливість подібних завдань, можна з упевненістю назвати консоль одним з основних інструментів веб-розробника.

У зв’язку з цим, вкрай важливо навчитися відкривати подібний засіб за допомогою можливостей браузера. Однак слід врахувати, що непідготовленому користувачеві, який не має відповідних навичок роботи з подібного роду інструментами, слід дотримуватися обережності, щоб не порушити працездатність браузера.

Як відкрити?

Відкрити консоль в даному браузері можна відразу двома способами. Перший – графічний, який передбачає використання головного меню браузера, в той час як другий має на увазі використання гарячих клавіш. Для новачків, найбільш підходящим представляється перший.

ПОРАДА! Початківцям користувачам може бути складно їх запам’ятати, проте їх використання дозволяє отримати доступ у потрібному інструменту набагато швидше.

Консолей в даному браузері кілька і кожна служить для вирішення конкретних завдань. Щоб отримати доступ до них за допомогою графічного методу, потрібно натиснути спеціальну кнопку, що має вигляд трьох горизонтальних смуг, після чого вибрати розділ Додатково. У ньому слід перейти в категорію Додаткові інструменти, після чого, потрібно вибрати потрібну консоль.

Гарячі клавіші

Для того, щоб заощадити час, дуже зручно використовувати в процесі роботи браузера гарячі клавіші, так як вони дозволяють помітно швидше переміститися в потрібний пункт або меню. Те ж саме відноситься і до консолей, кожна з яких, має своє індивідуальне поєднання клавіш для виклику.

Так, для того, щоб вивчити вихідний код переглядається на даний момент сторінки, потрібно натиснути Ctrl + U, що негайно відкриє цей інструмент. Для отримання доступу до інструментів розробника, буде потрібно натиснути відразу три клавіші: Ctrl + Shift + I. Її можливості, як правило, не представляють інтересу для звичайного користувача, яка не займається розробкою веб-сторінок або додатків.

Консоль JavaScript, мабуть, найважливіша, тому що відповідає за функціонування різних заскріптованних елементів на сторінці. Будь-яка реклама, інтерактивні додатки та інші види контенту, управляються за допомогою скриптів, через що, можливості даної консолі складно переоцінити. Для доступу до неї, слід натиснути Ctrl + Shift + J, що дозволить переглянути коди, які були використані на сторінці.

Ссылка на основную публикацию