Як відкрити суперечка на аліекспресс покрокова інструкція

Якщо у вас раптом, по якійсь причині виникло питання, про те, як відкрити суперечка на сайті аліекспресс, то вам тоді сюди, в цій простій і доступній інструкції, ви дізнаєтеся, як відкрити суперечка на аліекспресс.

Часто бувають випадки, що посилці немає, а часу вже минуло багато, в цьому випадку нам допоможе суперечка з продавцем.
Трапляються і такі випадки, що товар відправляють трохи інший, в цьому випадку ми можемо повернути товар продавцеві або призначити повернення грошей в певній сумі.
Також буває, що товар приходить низької якості, тут ми також можемо створити суперечка з продавцем, попросити повернути певну суму в грівенх або в доларах, дивлячись, в якій валюті ви оплачували товар або вимагати повернути всі гроші, але при цьому вам потрібно буде відправити товар назад.
І так щоб створити суперечка на сайті аліекспресс, вам потрібно буде на своєму комп’ютері відкрити інтернет браузер, потім в панелі адреси ввести і перейти за такою інтернет адресою ru.aliexpress.com
Після чого на вашому комп’ютері відкриється головна сторінка сайту аліекспресс з російської підтримкою сайту, на головній сторінці, вам потрібно буде навести курсор миші на посилання «Увійти», після чого розкриється додаткове меню, в якій вам залишиться натиснути на кнопку «Увійти».

Коли ви натиснете на кнопку «Увійти», на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій ви зможете здійснити вхід в свій аккаунт на сайті аліекспресс.
І так в першому віконці вводимо email, який ви вказали при реєстрації свого аккаунта.
Далі у другому віконці вводимо пароль від свого аккаунта і натискаємо на кнопку «Увійти».

Коли ви натиснете на кнопку «Увійти», на вашому комп’ютері буде проведений вхід на сайт аліекспресс, тепер ми можемо створити суперечка, але для цього нам потрібно буде перейти на сторінку замовлень.
І так наводимо курсор миші на посилання вашого профілю (Ім’я), після чого розкриється додаткове меню, в якому вам потрібно буде навести курсор миші на посилання «Мої замовлення»І один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після всіх виконаних дій на вашому комп’ютері відкриється сторінка «Замовлень», де ви можете створити суперечка з потрібним вам продавцем.
І так щоб продовжити і створити суперечка на сайті аліекспресс вам потрібно буде напроти пункту «замовлення №»Навести курсор миші на посилання«Детальніше»І один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється розділ з товаром, в якому вам потрібно буде встановити галочку навпроти товару і натиснути на кнопку «відкрити суперечка».

Коли ви натиснете на кнопку «Відкрити суперечка», в вашому інтернет браузері відкриється спеціальна сторінка, в якій вам потрібно буде відповідати на питання, які у вас виникли.

Для прикладу я розповім вам, як відкрити суперечка якщо ваша посилка не відстежується, тобто ваша посилка могла повернутися назад до продавця, загубилася або зовсім не відправлялася. Якщо ви не знаєте, як перевірити по посилку по трек коду, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як відстежити відправлену посилку з сайту аліекспресс.
І так давайте розглянемо як створити суперечка якщо ви не отримали посилку і повернути всі гроші.
У першому питанні «Чи отримали ви замовлений товар»Якщо ви не отримали свою посилку то ставимо галочку в пункт« Немає ».
Далі у другому питанні «Виберіть свою проблему із запропонованих нижче варіантів».
У нашому випадку це «Немає інформації про відстеження», тому ставимо галочку в даний пункт.

В наступному кроці нам потрібно буде вказати причину спору на сайті аліекспресс, написати причину спору нам потрібно буде англійською мовою, тому якщо ви не володієте англійською мовою, то вам потрібно буде скористатися перекладачем від гугл, щоб скористатися перекладачем гугл натискаємо на кнопку Після чого в вашому інтернет браузері відкриється перекладач Google, де ви і зможете перевести свій текст на англійську.
Щоб перевести текст на англійську, вам потрібно буде в першому стовпці написати свій текст на російській мові, далі в першому стовпці натиснути на кнопку «російська», А в другому стовпці натиснути на кнопку«англійська».
Після чого текст буде переведений, тепер нам залишається скопіювати англійський текст, після чого повертаємося на сайт аліекспресс, щоб завершити нашу суперечку.

У другому кроці, вам потрібно буде поставити галочку напроти пункту «Повернення грошових коштів в повному обсязі».
Далі в питанні «Будь ласка, надайте детальну інформацію про вашому запиті», Тут вам потрібно буде вставити текст, який ви перевели в перекладачі гугл.
У моєму випадку я написав англійською мовою, що посилки немає і не відстежується вже три місяці.
Після всіх виконаних дій вам залишається натиснути на кнопку «Надіслати».

Коли ви натиснете на кнопку «Відправити», в вашому інтернет браузері відкриється сторінка, про те, що ваш спір успішно створений.
Зверніть увагу: якщо ви маєте рацію, то суперечка ви обов’язково виграєте, якщо ж ви не праві, то суперечка ви програєте.
Ось таким ось способом створюється суперечка на сайті аліекспресс.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию