Як відкрити супорти need for speed payback

Привіт шановний відвідувач! Якщо ви не знаєте, як відкрити супорти в грі need for speed payback, то ви можете подивитися інструкцію, в якій я докладно і покроково розкажу, як відкрити супорти need for speed payback.

По початку гри у мене було кілька машин для серії гонок і серії бездоріжжя, машини для дріфту я не купував і на карті не було завдань для проходження зон дріфту, супорти для машини були заблоковані відкрити я відразу їх не міг з – за відсутності проходження завдань.
Зони дріфту у мене на карті з’явилися після проходження другого розділу і покупки автомобіля для дріфту.
Після проходження другого розділу я купив автомобіль для дріфту і пройшов одну гонку дріфту після чого поїзд по різних місцях на карті у мене відкрилися зони дріфту, після чого я пройшов два заїзди гонок для дріфту отримавши в кожній гонці по дві зірки, тепер мені залишилося проїхати одну зону дріфту і отримати ще дві зірки і тим самим відкриються супорти для всіх машин.
Якщо ви зайдете в гараж виберете машину, потім виберіть «Візуальну мадіфікацію», відкриєте диски виберіть супорти – ви побачите повідомлення скільки вам потрібно проїхати зон дріфту отримавши в кожному з трьох заїздів по дві зірки, в моєму випадки залишилося пройти один заїзд і отримати дві зірки після чого супорти будуть відкриті.

І так щоб пройти зони дріфту відкриваємо карту натиснувши англійську клавішу «M» і дивимося на карті зони дріфту, якщо у вас їх немає на карті, значить вам потрібно купити автомобіль у дилера дрифт і кататися по всьому різних місцях, після чого на карті будуть зображені зони дріфту.
У мене зони дріфту з’явилися коли я пройшов другий розділ, після чого купив машину для дрифт і кататися на машині по різних місцях у мене з’являлися зони дріфту.

І так вибираємо будь-яку зону дріфту в екрані у вас з’явиться інформація по даному завданню, скільки потрібно отримати очок для отримання однієї зірки, в одному заїзді нам потрібно отримати спочатку одну зірку, потім в цьому ж заїзді нам потрібно отримати другу зірку, після чого одне завдання буде виконано.

Для прикладу на скріншоті відображено будівля, в якому я набрав дві зірки ті сам виконав одне завдання, ось таким ось чином нам потрібно отримати в трьох зонах дріфту по дві зірки, після чого супорти в грі будуть розблоковані.

Зону дріфту ви можете вибрати абсолютно будь-яку, для розблокування супортів в одній із зони дріфту мені потрібно набрати 12000 дріфту, а для другої зірки мені потрібно буде набрати в два рази більше дріфту.
Спробую в одному заїзді отримати відразу дві зірки.
Подивитися результат розблокування супортів, ви можете на відео інструкції, яка розташована в самому кінці статті.

Після проходження і отримання двох зірок, у вас в грі відкриється повідомлення «ВІДКРИТО – Вибір супортів», все завдання я виконав, тепер можна вирушати в гараж і ставити інші супорти.

Після того як заїхали в гараж, вибираємо будь-яку машину.

Потім вибираємо кнопку «Візуальна модифікація» кнопка з малюнком «ключів».

Далі вибираємо задні або передні колеса.

Як бачимо супорти відкриті, щоб встановити інші супорти, вибираємо «Супорти».

У меню, вибираємо сподобалися «супорт» встановлюємо їх і оплачуємо нові супорти.

На цьому я інструкцію буду закінчувати, всім поки удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию