Як відкрити загальний доступ до папок

Добридень! Сьогодні в даній статті я вам розповім як відкрити загальний доступ до папок windows 7 і 10. Насправді нічого складно ні, просто потрібно у властивостях папки дати доступ для всіх користувачів, тепер про це докладніше:

Для початку натисніть правою клавішею по папці і виберіть властивості, далі вибираєте вікно «безпека» і розділі «групи і користувачі» натисніть змінити, тут нам потрібно змінити користувача

Натискаємо «Додати» і внизу тиснемо кнопку «Додатково»

Далі тиснемо на «Пошук»

і в списку шукаємо користувача «Все»

Натискаємо ок і зберігаємо.

Внизу для нового користувача не забудьте поставити галочки на повний доступ в дозволу для поточної групи «все»

також натискаємо ок і зберігається.

Тепер внизу ще є інша опція «Дозволи для групи« Система »» в моєму випадку, у вас може бути вказаний інший користувач, але суть від цього не змінюється, тепер нам в даній опції також потрібно вибрати користувача «Все» і застосувати нові настройки.

Натискаємо «Додатково»

Тут відкриються параметри з 4-ма вікнами де в кожному вікні потрібно буде знайти користувача «все» і зберегтися. Підемо поетапно:

У вікні «Дозволи» внизу натискаємо «Додати» і в новому вікні тиснемо на «Вибрати суб’єкт», а далі схема вибору така ж як я описав вище, знаходимо користувача «все» і перед тим як збережеться нам ще потрібно поставити галочки на повний доступ і нижче на застосування до контейнерів

тепер у вікні параметрів безпеки нам потрібно в списку вибрати користувача «Все»

і внизу поставити галочку на замінити всі записи дозволів дочірнього об’єкта, але раджу це робити тоді, коли ви цю процедуру виконайте у всіх інших вікнах «Аудит» та «Діючі права».

У деяких випадках ще буває додаткове вікно «Доступ» сюди також потрібно буде зайти і відкрити дозволу, якщо воно у вас відсутній, то нічого страшного.

Ссылка на основную публикацию