Як відкрити закриту вкладку opera: докладна інструкція

На сьогоднішній день браузер є засобом для виходу в інтернет. Веб-оглядачів існує досить багато, і кожен користувач може підібрати для себе найбільш зручний і функціональний. Звичайно, описувати кожен я не буду, просто зазначу, що у будь-якого веб-браузера існують свої особливості, а також, звичайно ж, відмінності.

Втім, є у них і дещо спільне. Зокрема, в кожному браузері можна відкрити вкладку, що робить веб-серфінг більш наповненим і зручним. Однак іноді з вкладкою трапляється неприємність: велика ймовірність натискає на її закрити, що здатне увігнати в паніку користувача, особливо, якщо закритою виявилася важлива інформація. Так ось, про те, як відкрити закриту вкладку opera, ми і поговоримо, заодно я попутно розповім про деякі нюанси вкладок браузера. Ну, а те як цю ж операцію провернути в Firefox ви зможете дізнатися тут.

Як відкрити закриту вкладку Opera

Відкрити випадково закриту вкладку в Опері досить просто, і робиться це буквально в два кліка. Отже, виділяють такі найпоширеніші способи:

  • перший полягає в тому, щоб у відкритому браузері одночасно натиснути комбінацію клавіш [Crtl] + [Shift] + [T]. Після цього закрита тільки що вкладка відразу ж відкриється. Така ж комбінація для відкриття закритої вкладки може бути використана в хром;
  • другий спосіб ще простіше: клікніть мишкою по будь-якій відкритій вкладці Опери або ж просто на порожньому полі, після чого виберіть рядок «Відкрити останню закриту вкладку». Ця дія дозволяє відкрити не одну, а навіть кілька вкладок, які недавно були закриті;
  • Ви можете скористатися третім способом: в лівому верхньому кутку натисніть кнопку «Opera», випаде контекстне меню, у верхній частині якого є рядок «Недавні вкладки». Просто натисніть на неї і виберіть потрібну вкладку серед тих, що були закриті не так давно;
  • ну і, нарешті, четвертий метод: відкрийте історію браузера, і там виберіть ті вкладки, які хотіли б відкрити.

Швидкий доступ

При роботі з вкладками використовуються деякі комбінації, які роблять роботу більш продуктивною. Так, найбільш важливі з них такі:

  • відкрити нову вкладку можна комбінацією [Ctrl] + [T];
  • закрити відкриту вкладку можна, натиснувши [Ctrl] + [W];
  • ну, а переключитися між вкладками можна за допомогою [Ctrl] + [Tab].

Як бачите, працювати з вкладками досить просто, потрібно лише знати деякі ази і нюанси, які, звичайно ж, стануть в нагоді вам в подальшій роботі! Тепер ви знаєте, як відкрити закриту вкладку, а також за допомогою якого поєднання кнопок можна працювати з вкладками будь-якого веб-оглядача.

Ссылка на основную публикацию