Як відновити екіпаж в World of Tanks

Екіпаж є важливою частиною Світу Танків. Члени екіпажу розвиваються разом з танками, мають навички, які підвищують характеристики танка і взагалі є невід’ємною частиною гри. Для поліпшення навичок екіпажу можна купувати спорядження у вигляді кави, шоколаду та інших булочок. Крім цього їх можна відправити в казарми або демобілізувати. Першим способом користуються, якщо члени екіпажу мають розвинені навички, але необхідного танка немає.

Другим – якщо немає місця в казармах або члени екіпажу нічим особливим не виділяються і прощання з ними ні на що особливо не вплине

Але іноді трапляються неприємні речі, наприклад, такі як заповнення всіх вільних слотів в ангарі. Для покупки нових танків місця немає, тому доведеться продавати старі. І не простеживши за продажем танка, можна випадково демобілізувати екіпаж разом з ним.

Після демобілізації в голову приходить думка, що екіпаж з прокачати навичками все-таки потрібніше, ніж нові жовторотики без жодного досвіду. Як відновити екіпаж в World of Tanks у разі демобілізації? До версії 9.16 це було неможливо, але після виходу цього оновлення повернути їх стало цілком реально.

Для того щоб це провернути, необхідно дотримуватися кількох важливих моментів

• Можна відновити лише тих членів екіпажу, у яких при продажу був вкачає хоча б 1 навик або вміння. В іншому випадку відновлення буде неможливо.

• Якщо екіпажу вистачало досвіду для 100% прокачування хоча б 1 навику або уміння.

• Якщо після продажу пройшло менше 2 діб, то члена екіпажу можна відновити безкоштовно.

• Якщо після продажу члена екіпажу пройшло більше 2 діб, то протягом 30 днів вартість їх відновлення буде коштувати 60000 срібла. Після закінчення терміну їх відновлення стане неможливим.

• У казармах повинні бути вільні ліжка для всіх членів екіпажу, яких планується відновити.

Без вільних ліжок відновлення буде неможливим.

Але як відновити екіпаж в World of Tanks після того, як всі приготування закінчені? Демобілізованих танкістів можна знайти в казармі, вони почнуть відображатися, після установки прапорця для опції «демобілізованих». Для отримання інформації про вартість відновлення і залишився часу потрібно навести курсор на танкіста. Для безпосереднього відновлення, потрібно просто натиснути кнопку «Відновити» і підтвердити дію у вікні.

Ссылка на основную публикацию