Як відновити інформацію на носіях за допомогою Disk Drill?

Disk Drill – це сучасний інструмент для відновлення втраченої інформації з носія. Носій може бути будь-який: жорсткий диск, флешка, SSD або навіть приховані розділи зовнішнього HDD. Програма вже добре відома користувачам MAC OS, але з недавніх пір випущена і на систему Windows.

Призначено додаток для відновлення видалених, очищених навіть з кошика, форматованих, битих і т.д. файлів. По суті все, що було втрачено можна повернути до життя, принаймні спробувати. Так як Disk Drill досить потужний інструмент, то з великою часткою ймовірності ви все ж зможете побачити відновлені дані.

Що впливає на відновлення інформації?

Це питання є надто важливим, він впливає на використання програми, так як існують простіші ситуації і навпаки ті, в яких вже нічого не вдасться зробити. Для розуміння рівня складності ситуації необхідно дізнатися трохи теорії.

Диск складається з осередків для запису даних і в міру їх наповнення і використання, він витягує або вносить інформацію в даний сховище у вигляді машинного коду (одиниць і нулів).

Коли ви вирішили видалити дані, насправді не відбувається їх затирка, просто їм присвоюється статус, що вони придатні до перезапису.

Байти інформації з такою позначкою не відображаються системою Windows, але все ще існують. Щоб витягти такі дані і використовуються програми для відновлення інформації серед, яких і Disk Drill.

Звідси і напрошується висновок, неможливо відновити файли, якщо вони вже були перезаписані. Цей процес досить тривалий, але чим активніше використовується HDD і давнішу запис хочете відновити, тим менше шансів. Тому, якщо ви випадково видалили файли, краще використовувати по мінімуму накопичувач до відновлення інформації.

Також труднощі виникають при відновленні великих файлів, об’ємом вище 1Гб. Справа в тому, що інформація записується фрагментами в різні осередки, а ніж роз’єднаність байти інформації, які розкидані по різних куточках, тим складніше їх відновити. Тому частіше дефрагментируйте диск, це позитивно позначиться на швидкості роботи HDD і дозволить з більшою ймовірністю відновити дані.

Складніше справа йде з відео файлами, вони вимагають абсолютної цілісності, а якщо ви схаменулися через час, то можуть бути неповні дані. Навпаки, швидше за все у вас вдасться відновити найважливіші файли форматів docx, txt, mp3, dll і інші, саме в них полягає основна цінність.

Як відновити інформацію через Disk Drill?

Програма поставляється в декількох режимах: більш функціональний, Pro варіант – платний і стандартний, якого достатньо для рядових завдань – абсолютно безкоштовний.

Ключові переваги програми Disk Drill:

 • Безкоштовний, функціональний режим, який дозволяє відновлювати файли до 500Мб;
 • Підтримка загальноприйнятих форматів FAT16 / 32, NTFS, HFS / +, EXT3 / 4 і т.д .;
 • Інтуїтивний інтерфейс;

 • Функція захисту вмісту;
 • Кілька типів сканування.

Для використання усіх принад програми потрібно:

 • Завантажте з оф сайту;
 • Після короткої установки запустіть додаток;
 • Ви побачите кілька розділів диска в головному вікні програми. Біля кожного логічного диска кнопка «Recover» і поруч стрілочка вниз, в якій можна вибрати тип сканування. Якщо натиснете «Recover», будуть використовуватися всі варіанти, клікніть на кнопку;
 • Запускається процес пошуку віддаленої інформації. Для великих HDD, це може зайняти тривалий час. Результати будуть структуровані по папках, в яких розташовувалися. Також існує окремий фільтр в утиліті, розташований праворуч, для пошуку деяких, певних типів інформації;

 • Загальна папка «Founds files», відкривши її ви побачите папки, які існують на диску. Це не означає, що сама папка вилучена, просто дотримується структура. Розгорніть всі потрібні папки до того моменту, поки не знайдете важливий файл;

 • Встановіть прапорець біля цікавить (можна задавати безліч);
 • Потім, у верхній частині програми, клік по кнопці «Recover».

В процесі вибору цільових файлів зверніть увагу на їх розмір, в деяких випадках явно видно вкрай низький обсяг для даного типу, наприклад: відео файл, який важить 4Кб.

Якщо ви з таким зіткнетеся, то відновлювати його немає сенсу, так як працювати він не буде. Це виходить внаслідок давнього видалення і його перезапису.

Функція Recovery Vailt

Призначена для деякої захисту даних на диску. Ви можете вказати для файлів або папок з важливою інформацією захист і Disk Drill зробить зліпок інформації з нею. Завдяки індексації та записи зберігання сегментів інформації, ви отримуєте більш високу швидкість роботи програми і вище шанс відновити інформацію в цілісному вигляді.

Натисніть на кнопку «Protect» поруч з розділом диска, потім відкриється вікно з можливість включити / вимкнути захист. За допомогою кнопки «Choose folder to protect» можна вказати шлях до папки, яка буде піддана захисту. У текстовому полі знизу будуть відображатися шляху до всіх захищених файлів / папок в системі, деякі встановлюються за замовчуванням.

Також існують інші подібні програми, на випадок, якщо вам ця не допомогла, наприклад можете використовувати утиліту File Scavenger.

Disk Drill дозволяє повернути втрачені в наслідок помилкових дій або збоїв, цінні файли, що істотно заощаджує час і нервові клітини користувача. Також завдяки захисту ви зможете в короткі терміни відновити цільові файли.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Відновлення інформації з носіїв програмою Disk Drill», то можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию