Як відновити пароль в асьці

Якщо ви раптом забули або втратили пароль від аськи, то тоді вам сюди, тут ви зможете переглянути інструкцію, про те, як відновити пароль в асьці. Дана інструкція розрахована для кожного користувача-персонального комп’ютера.

І так щоб встановити пароль в асьці вам потрібно виконати наступні дію:
У своєму браузері перейдіть за адресою: www.icq.com
Після чого у вашому браузері відкриється головна сторінка icq, на цій сторінці у самому верхньому правому куті натисніть ліву кнопку миші по посилання «Забули пароль?».

Коли ви перейдете по посиланню «Забули?», В вашому інтернет браузері відкриється сторінка відновлення пароля icq, на якій ми і будемо відновлювати пароль icq.
І так щоб відновити пароль аськи нам потрібно вказати свою поштову скриньку (e-mail) який вказували при реєстрації свого профілю icq, або вказати поштову скриньку який ви вказуєте при вході в icq.
І так в рядку «Email / ICQ # / Mobile #» вказуємо свою поштову скриньку.
У рядку «Захист від роботів» вказуємо цифри з картинки і натискаємо на кнопку «Далі».

Коли ви натиснете кнопку «Далі» в вашому інтернет браузері відкриється сторінка, про те, що вам на поштову скриньку відправлено листа. Тепер нам потрібно в своєму браузері перейти до свого поштового сервісу, для в ходу в свою поштову скриньку (email).

І так в своїй поштовій ящики знаходимо і відкриваємо лист від служби icq і переходимо по посилання.

Коли ви перейдете по посиланню, в вашому інтернет браузері відкриється сторінка для відновлення пароля icq.
І так в рядку «Пароль» вам потрібно придумати свій новий пароль. Чим складніше придумаєте ви пароль, тим краще буде для вас, щоб пароль був складний вам потрібно вказувати не тільки цифри, але і великі і маленькі англійські букви.
Свій новий пароль обов’язково запишіть в текстовий документ на своєму комп’ютері.
У рядку «Повторіть пароль» вкажіть свій новий пароль і натисніть на кнопку «Готово».

Після того як ви вкажете свій новий пароль і натиснете на кнопку «Готово», в вашому інтернет браузері відкриється сповіщає сторінка, про те що ваш пароль був успішно змінений.
Тепер ви зможете увійти в аську з новим паролем.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию