Як відновити пароль в скайпі

Привіт шановний відвідувач! У цьому уроці мова піде про відновлення забутого пароль – облікового запису скайп, якщо ви не знаєте, як відновити забутий пароль в скайпі, то ви можете ознайомитися з інструкцією, про те, як відновити забутий пароль в скайпі.

Відновити забутий пароль в скайпі можна кількома способами, через офіційний сайт скайпу і через програму скайпу, обидва способи ми докладно розглянемо.
Почнемо ми з першого способу відновлення забутого пароля через офіційний сайт скайпу.
І так в своєму інтернет браузері, вам потрібно буде відкрити нову вкладку і перейти за такою інтернет адресою www.skype.com, після чого на вашому комп’ютері відкриється головна сторінка скайпу, де вам потрібно буде натиснути на посилання «Увійти», В меню, що розкрилося вибираємо пункт«Мій обліковий запис».

Далі у вас відкриється сторінка, в якій, вам потрібно буде ввести вашу електронну пошту, яку ви вказали при реєстрації скайпу, тобто ту пошту, яку ви вказали при вході в програму скайп.
Після того як ви вкажете свій email, натискаємо на кнопку «далі».

Після всіх дій у вас відкриється сторінка, в якій вам буде запропоновано ввести свій пароль від облікового запису, так як ми забули пароль або втратили наш пароль, нам потрібно натиснути на посилання «Забули пароль?».

Після того як ви натиснете на посилання «Забули пароль?», В вашому веб браузері відкриється сторінка «Відновлення облікового запису», Щоб продовжити і відновити пароль, нам потрібно в спеціальному віконці ввести код з картинки і натиснути на кнопку«далі».
Якщо код з картинки погано видно, то натискаємо на кнопку «Нові», до тих пір поки код з зображення не буде добре помітний.

Після того як ви введете код з картинки і натиснете на кнопку «Далі», у вас відкриється віконце, в якому вам буде запропоновано вибрати метод відновлення пароля, через поштову скриньку або через телефон.
Якщо ви брати перший пункт «лист», То на вашу поштову скриньку буде відправлено лист з кодом безпеки, за допомогою якого ви зможете відновити пароль.
Якщо вибрати другий пункт «SMS», То на ваш номер телефону буде відправлено безкоштовне смс з кодом.
Третій пункт «Зателефонувати на номер», Якщо вибрати цей пункт, то до вас буде здійснений аудіо дзвінок, де вам продиктують код.
Вибираємо для вас зручний спосіб отримання коду безпеки, я для прикладу виберу перший пункт отримання коду безпеки на email.
Вибираємо спосіб і натискаємо на кнопку «Надіслати код».
Коли ви натиснете на кнопку «Відправити код», у вас відкриється сторінка, в якій вам буде запропоновано ввести код безпеки.

І так переходимо до своєї поштової скриньки відкриваємо лист, що прийшов від служби майкрософт, і копіюємо код навпроти рядка «Ось ваш код:»Або запам’ятовуємо код і переходимо на сторінку, де ми відновлювали свій пароль.

Після того як ви отримали код безпеки нам потрібно буде ввести код в спеціальне поле і натиснути на кнопку «далі».

Після всіх виконаних дій на вашому комп’ютері відкриється сторінка скидання пароля, ось тут ми і зможемо ввести новий пароль.
У першому полі вказуємо свій новий пароль, а в другому полі вказуємо пароль, який ви вказали в першому полі.
Пароль в скайпі повинен бути не менше 8 символів, пароль в скайпі може містити символи, цифри, латинські заголовні і прописні букви.
Приклад пароля в скайпі №1 а165184Р №2 5GbfoL8 @ Z №3 7rsXNMwLCPq №4 84% 3 @ 9 $ і так далі.
Зверніть увагу: Свій пароля обов’язково запишіть в текстовому блокноті або в своєму зошиті.
Після того як ви вказали свій пароль натискаємо на кнопку «далі».

В останньому кроці у вас відкриється віконце, в якому, ви побачите повідомлення, про те, що пароль успішно змінений, тепер ви зможете увійти в свій обліковий запис з новим паролем, який ви тільки що вказали.
Тепер я розповім другий спосіб скидання пароля в скайпі за допомогою встановленої програми скайпу.

другий спосіб відновлення пароля в програмі skype.
І так відкриваємо програму скайп і натискаємо на кнопку «Увійти або створити», Якщо ж у вас немає цієї кнопки, то натискаємо на кнопку«Увійти в інший обліковий запис майкрософт».

В наступному кроці в програмі скайп ви повинні будите вказати поштову скриньку (логін), до якого ви втратили або забули пароль, після того як ви вкажете свою поштову скриньку від скайпу, натискаємо на кнопку «далі».

Далі у вас відкриється віконце, де відображена посилання на відновлення пароля, натискаємо на посилання «Забули пароль?»І переходимо до процедури відновлення пароля.

Після всіх дій в програмі скайп відкриється «Відновлення облікового запису», В цьому вікні нам потрібно буде ввести код з картинки й натиснути на кнопку«далі».
Якщо код з зображення без різниці натискаємо на кнопку «Нові», до тих пір поки код на зображенні станемо читаним.

У передостанньому кроці вам буде запропоновано вибрати спосіб отримання відновлення пароля через телефон або через поштову скриньку.
Якщо ваш телефон прив’язаний до облікового запису скайпу, то ви можете для швидкого зручності вибрати пункт «SMS», після чого на ваш номер телефону буде відправлено смс повідомлення з кодом.
Я виберу спосіб відновлення через поштову скриньку.
Після того як ви вибрали потрібний вам спосіб, натискаємо на кнопку «Надіслати код», Після чого до вас буде відправлений код безпеки, який допоможе нам скинути пароль нашій облікового запису skype.
Якщо ви вибрали спосіб отримання коду через поштову скриньку, то вам потрібно буде перейти в свою пошту і відкрити лист, що прийшов від служби Майкрософт.

І так відкриваємо лист, що прийшов і навпроти рядка «Ось ваш код», Копіюємо або запам’ятовуємо код і переходимо до програми скайп щоб продовжити процедуру відновлення забутого пароля.

У передостанньому кроці нам потрібно буде в вікні «підтвердження особистості»Ввести отриманий код і натиснути на кнопку«далі».

Після всіх виконаних дій, ви зможете вказати свій новий пароль, для цього в першому полі вказуємо свій новий пароль, а в у другому полі вказуємо пароль, який ви вказали в першому полі і натискаємо на кнопку «далі».
Пароль в скайпі повинен містити не менше восьми символів.
Приклад пароля в скайпі – №1 gt8E57Qx №2 A654658 $ №3 Q54871Av №4 sdf * D # 5m% dN

Після того як ви введете свій пароль і натиснете на кнопку далі в програмі скайп ви побачите повідомлення, про те, що ваш обліковий запис відновлена, натискаємо на кнопку «Далі», після чого ви зможете увійти в свій обліковий запис ввівши свій поштовий ящик і новий пароль.

На цьому я буду закінчувати інструкцію, всім пока. До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию