Як відновити переписку в вайбере з резервної копії

Думаю, складно знайти користувача, яка не чула б про таке корисне мобільному додатку, як Viber. Воно має дуже простий і зрозумілий інтерфейс, русифікований, що дуже важливо. Крім того, програму легко встановити на свій девайс, вона безкоштовна і пропонує величезну кількість функцій користувачеві. До основних відноситься можливість здійснювати дзвінки іншим користувачам Вайбер, обмінюватися файлами і, звичайно ж, спілкуватися повідомленнями.

Чим популярнішим стає ця програма, тим більше питань виникає у користувачів, і це нормальна закономірність. Один з найбільш поширених стосується того, як відновити переписку в вайбере. Що ж, питання дійсно цікавий, тому я постараюся відповісти на нього максимально інформативно.

Як відновити переписку в Viber

Нерідкі випадки, коли користувач випадково видаляє програму зі свого комп’ютера / планшета / телефону. Після цього він, звичайно, може скачати і встановити її заново, Viber синхронізується з телефонною картою і «перенесе» абонентів звідти в свою базу. Але, на жаль, листування, яка велася до видалення, пропаде остаточно і безповоротно. Тобто, на сервері програми її зберігання не передбачено.

Те ж саме стосується і ситуації, якщо ви випадково видаліть не саме додаток, а лише видаліть переписку з конкретним користувачем або ж отримали від нього файли. Тому варто дуже уважно стежити за тим, щоб не видалити нічого зайвого.

Втім, можна підстрахуватися і створити резервну копію листування, щоб в разі чого вона гарантовано збереглася. Зробити це, до речі, дуже просто!

Як створити резервну копію

Щоб створити резервну копію листування з користувачем, зробіть наступне:

  • відкрийте Viber, зайдіть в Меню, потім в Установки та
  • тепер відкрийте пункт Виклики і повідомлення – Журнал електронних повідомлень;
  • після цього запуститься процес створення файлу електронної копії, а коли він завершиться, користувачеві будуть запропоновані варіації збереження файлу. Наприклад, можна відправити копію по Bluetooth або ж переслати на електронну пошту;
  • зазвичай користувачі вибирають другий випадок, отже, потрібно буде ввести адресу електронкою у відповідному полі. Хочу звернути вашу увагу, що історію повідомлень, яка буде збережена у файлі резервної копії, неможливо буде прочитати за допомогою мобільного пристрою, для цієї мети підходить тільки комп’ютер.

Сподіваюся, я допоміг вам, і тепер ви знаєте, що краще підстрахуватися, періодично створюючи резервну копію файлів.

Ссылка на основную публикацию