Як відновити танк в World of Tanks

Нерідко гравці без досвіду продають техніку, але в подальшому шкодують про це, так як дані танки стають топовими, або просто по тому, що вони необхідні в бою. Питання як відновити танк в World of Tanks хвилює геймерів, які навчилися боротися.

Ще недавно відновити втрачену техніку було неможливо, хіба тільки звернеться в підтримку Wargaming, але в останніх версіях гри зробити це можна навіть з ангара. Для цього необхідно виконати наступні дії:

• вибрати на сайті кнопку «Підтримка».
• перейдіть в пункт «Мої заявки» і натисніть на кнопку створення заявки.
• в розділі «World of Tanks», виберіть категорію питань по ігровому майну. Далі перейдіть по кнопці випадкової продажу. Наберіть короткий опис, типу випадково проданий преміальний танк.
• далі потрібно вибрати кнопку «Питання не вирішене».

Зразкове опис може звучати так: «Здрастуйте, мною помилково проданий танк преміум типу

Будь ласка, відновіть його з огляду на випадковості події ». Після цього натискається кнопка продовження і створюється заявка, таким чином, операція закінчена і залишається чекати відповіді. Але таким шляхом можна відновити тільки один танк в своєму акаунті.

Останнім часом випадкові продажу танків відбуваються рідко, але все ж такі операції мають місце, це ситуація неприємна як для гравців, так і для розробників, адже проблеми клієнтів завжди відображаються на кінцевого прибутку від продукту.

Іноді відбуваються зломи акаунтів гравців, і це може спричинити втрату техніки і блокування самого ресурсу, який напрацьовувався не один день. Метою таких акцій є руйнування аккаунта суперника і продаж всієї його техніки.

Відновити акаунт після того, як він був зламаний можна, якщо у вас є пароль і логіни від нього

Для цієї ж мети рекомендується прикріпити до ігрового ресурсу номер свого телефону, це спростить процедуру відновлення. Ще існують секретні питання, які ви прив’язуєте до свого профілю.

Після відновлення аккаунта, доведеться думати, як відновити танк в World of Tanks. Якщо втрата техніки сталася після злому, то проблем виникнути не повинно. При самостійному продажі танка заявка буде розглядатися з особливою ретельністю і зажадає деяких засобів у вигляді срібла.

Воно спишеться після відновлення танка, так як ви отримали ці гроші при здійсненні угоди.

Кожен вид техніки можна відновити тільки одного разу, це правило гри, яке не порушується. Тому приймаючи рішення про продаж танка, подумайте, чи не знадобиться він вам надалі. Є чутки, що в нових ігрових версіях продана з ангара техніка буде відновлюватися автоматично, але вони поки не підтверджуються розробниками.

Ссылка на основную публикацию