Як відновити вкладки Firefox

«Фаерфокс» дає нескінченний простір кастомізації, оцінити який, можуть лише професіонали, що використовують браузер як інструмент для веб-девелопінгу. Рядовим же користувачам «Мозилла» може доставляти чимало головного болю навіть в побутових ситуаціях. Наприклад, при необхідності відновити вкладки Firefox може змусити недосвідченого новачка понервувати.

Давайте розберемося, де подивитися останні закриті вкладки Firefox і як в Mozilla Firefox відновити відкриті вкладки після ненавмисного їх закриття

Історія браузера

Всі сайти, які ви відвідуєте, зберігаються в історії браузера. Це робиться мимоволі, через необхідність залишати підвантажені логи, а також документи в вашому браузері. Це може бути як корисною, так і небезпечною опцією.

Тому «Фаерфокс» дозволяє не тільки очищати історію, але і встановлювати автоматичне видалення відкритих сервісів раз в певний проміжок часу. Адже якщо історію ваших відвідувань перегляне чужа людина або зловмисник, він зможе відстежити ваш шлях і якісь дії, що не тільки неприємно, але і вкрай небезпечно.

Але в цілому існує лише два способи знову відкрити вкладки, які були закриті, за умови, що ви не можете знайти цей сервіс, це:

  • історія браузера. Так як там зберігається інформація по відкритим ресурсу і їх адреси, що дозволяє знову відвідати ці сайти. В історії зберігається інформація про адреси сайтів, а завдяки простий навігації і пошуку, легко знайти сайт, який відвідували півроку тому,
  • макроси або гарячі клавіші. Вони призначені для спрощення вашому житті і роботи з браузером. За допомогою таких поєднань можна не тільки відновити вкладку, але і скинути кеш, оновити сторінку і відкрити анонімну версію «Мозилли». Саме для відновлення закритої вкладки знадобиться комбінація: ctrl + shift + t. Та ж функція працює, якщо на будь-якій відкритій вкладці натиснути правою кнопкою миші і в меню вибрати: «Відновити закриту вкладку».

Mozilla Firefox для Ubuntu Як додати закладки в Mozilla Firefox

Але трапляється і так, що в деяких версіях або конкретних настройках браузера макроси змінюються і описаний вище варіант, може не спрацювати. Ви завжди можете замінити гарячі клавіші на звичні поєднання, робиться це протягом 2-3 хвилин, і дозволяє вийти з подібної ситуації.

Зміна гарячих сполучень

«Фаерфокс» дозволяє точково налаштувати кожен елемент роботи з браузером, в тому числі і гарячі комбінації клавіш. Для цього, досить:

  1. Зайти в налаштування, через шторку додаткових інструментів.
  2. Вибрати пункт «Гарячі поєднання клавіш».
  3. знайти «Відновлення закритої сторінки»І змінити на комбінацію, яка буде вам найбільш зручною.

процедура займає 2 хвилини, але спрощує і прискорює роботу з «Мозилли».

Якщо ж ви хочете залишити стандартні гарячі поєднання, але у вас з якоїсь причини стоять кастомниє, досить скинути настройки Фаерфокс до заводських.

Ссылка на основную публикацию