Як відновити втрачені паролі? Ігри, сайти, програми …

Чи можна відновити втрачені паролі до Windows, сайтам, програмам?

Як часто вам стикатися з ситуацією, коли ви відвідуєте той чи інший вебсайт, і наштовхуючись на реєстрацію, у вас створюється відчуття, що тут ви вже були і, пройшовши швидку реєстрацію, його покинули, скачавши необхідний матеріал або ознайомившись з його вмістом. Але ось ви знову тут, але ні пароля ні логіна, звичайно, не пам’ятаєте …

Ваш браузер накрився мідним тазом? Нестабільність версії, невдале оновлення, дія вірусів … А там збережені сторінки з паролями і контактами …  довелося видалити… Невже вручну проходити процедуру відновлення? Ні в якому разі!

Ви готуєтеся до перевстановлення системи, всі програми і утиліти, що вимагають при установці введення ключа ліцензії, будуть також переустановлені заново. А коробок з ключами і паролями немає …

Поштовий клієнт пошкоджений, вимагає переустановлення. Проте видалення його загрожує втратою не тільки імен поштових скриньок, а й паролів до них. А якщо у вас корпоративна версія, яка містить кілька десятків ящиків?

Пропоную вашій увазі програму, яка допоможе відновити втрачені паролі, що вводяться коли-небудь користувачем в системі. Дія програми схоже з дією шпигунської флешки для крадіжки паролів Windows, проте її принцип і характер роботи не дозволяють використовувати непомітно від жертви, тому що потрібна установка в систему і сам процес вимагає часу, проте і результат відновлення паролів більш якісний – вона явно для домашнього користування.

Безкоштовна програма recALL дозволяє відновити втрачені паролі до більш ніж 200 додатків Windows для ігор, месенджерів, FTP-клієнтів та ін. Сайт виробника:

http://keit.co/p/recall/

Програма вимагає установки на локальний комп’ютер, причому принцип її роботи і та легкість, з якою вона розправляється з “забутими” паролями пояснюється папкою установки, де вона буде перебувати:

Але не будемо поки на це звертати увагу, ставимо програму звичайним порядком. Антивірус на програму ніяк не реагує, очуняв лише в той момент, коли програма закінчила відновлення паролів і зафіксувала прив’язані в зв’язку з цим записом.

запускаємо програму

А перше вікно, що нас зустрічає, це вікно установки сканування паролів (як говорилося в одному фільмі, “Ласкаво просимо в Спогади!”):

Залиште в режимі автовідновлення і поверніть поки. Результат надихнув:

RecALL примудрилася вивудити паролі з давно віддаленої мною, побитої в результаті краху опери. Теж виявилося з приводу давно затертих ігор і додатків. Ось вам і повне, безповоротне і безпечне видалення … У списку паролів виявилися і паролі до WiFi. Правда, тільки в HTML-версії.

Після завершення пошуку натисніть на кнопку далі і виберіть формат збереження документа, де всі ваші паролі будуть у вигляді удобочитаем списку в текстовий файл, у вигляді веб-сторінки. Збережіть в надійному місці.

Як відновити втрачені паролі? Ще настройки.

Автоматичного відновлення вам вистачить позаочі, однак просунутий користувач може вказати програмі в який конкретно папці відновити втрачені паролі за допомогою ручного відновлення.

 емуляція сервера – це режим, який робить можливим відновити втрачені паролі прямо з поштового клієнта на льоту. Однак в цілях вашої ж безпеки я вам не раджу так робити – не варто довіряти розробникам і “світити” живі і потрібні на даний момент паролі.

Ссылка на основную публикацию