Як відновити вилучені файли з флешки

Привіт Шановні відвідувачі і гості мого блогу, з вами як завжди Артем Захаров і в даній статті я вам розповім як відновити випадково видалені файли з флешки.

Бувають моменти, коли ви випадково форматировали флешку або на своїй камері натиснули delete і всі файли одним натисканням «відлітають» з флешки. На щастя не все так погано, існує маса способів відновлення інформації та про одне з них я вам розповім.

Йтиметься про програму R.saver за допомогою неї якраз ми і будемо відновлювати файли.

Коли ви випадково форматировали флешку, то ні в якому разі не робіть новий запис, інакше є ризик втратити файли остаточно без можливості відновлення!

Для початку потрібно скачати програму, ось посилання (браузер гугл хром може на нього лаятися як на шкідливий, але в архіві нічого шкідливого немає, перевірено) тепер просто витягаємо папку з файлами, нічого встановлювати не потрібно, просто запускаємо програму

Зараз я спеціально видалю файли зі своєї флешки, на якій буду показувати приклад відновлення

тепер я форматують флешку, запускаю програму, спочатку програма проводить сканування підключених пристроїв і після сканування з’являється вікно з усіма підключеними пристроями і тут я вибираю свою флешку

тепер натискаємо «сканувати»

йде сканування флешки на пошук файлів, які можна відновити, сканування може тривати по-різному, від декількох хвилин до години і може навіть більше, все залежить від працездатності самої флешки, якщо на ній є помилки, то сканування буде йти довше.

У мене сканування зайняло близько 5 хвилин і після сканування програма відобразила недавно видалені файли, які можливо відновити

щоб виділити потрібні файли для збереження натисніть зверху «масове виділення»

після натискаємо зберегти виділене і вибираємо або створюємо потрібну папку на комп’ютері.

Як можете бачити файли відновлені

Як можете бачити, дана програма, дозволяє відновлювати файли на багатьох носіях, а й буває таке, коли деякі файли видаляються безслідно, на жаль буває і таке.

Ссылка на основную публикацию