Як відновити вилучені фото?

Траплялися ситуації, коли дочка випадково видалила улюблені фотографії з комп’ютера? Може Ви втрачали дані в результаті дії вірусу або несправності флешки? У цій статті ми розповімо, як відновити видалені фотографії c жорсткого диска на ПК під управлінням операційної системи Windows. Будуть розглянуті всі ефективні способи.

Представлені програми вважаються одними з кращих інструментів відновлення видалених фотографій в jpg, png та інших втрачених даних з носіїв, відформатованих в файлові системи ntfs і fat. Крім того, вони зможуть виправити пошкоджені сектора, щоб не просто повернути втрачені дані, а й працездатність всього ПК.

Відновлюємо зниклі файли в додатку Hetman Partition Recovery

Про програму

Partition Recovery – програма для відновлення фотографій і інших віддалених даних. Вона є умовно безкоштовною, підтримує роботу з різними видами носіїв (дозволить виконати відновлення видалених фото c карти пам’яті) і дає можливість реанімувати файли при форматуванні або пошкодженні логічних розділів диска. Серед інших переваг – російськомовний інтерфейс, хороша продуктивність, невелика вага інсталлятора.После установки, запустіть програму – відкриється головне вікно з меню і доступними носіями інформації.

Запуск покрокового майстра

Два рази натискаємо по диску, на якому зберігалося зображення до втрати – відкриється майстер відновлення. У вікні необхідно вибрати тип аналізу (швидке або повне сканування). Варто зазначити, що другий варіант призначений для більш ретельної обробки (наприклад, якщо файл видалений давно), але і виконується він довше. Натискаємо кнопку «Далі» і чекаємо завершення. Потім натискаємо «Готово» і на екрані відобразиться структура – видалені файли і папки в дереві каталогів.

Вибір стертих об’єктів

Серед усіх файлів потрібно вибрати цільові. Дуже зручно, що в правій частині екрану передбачено вікно для попереднього перегляду. Виділяємо зображення, натискаємо правою кнопкою і вибираємо пункт «Відновити фотографії». Наступним кроком буде встановлення способу збереження – на жорсткий диск комп’ютера, CD / DVD, віртуальний привід або передача по FTP. Потім натискаємо «Далі». 

старт процедури

У новому вікні залишається задати шлях, по якому буде збережено зображення. Тут же можна вказати і інші настройки (коли необхідно відновити структуру папок або альтернативні потоки даних). При роботі з пошкодженими текстовими файлами різних типів передбачена можливість заміни невідомих символів. На завершення натискаємо кнопку «Відновити» і деякий час очікуємо закінчення процесу.

переваги

Data Recovery – це ще один спосіб відновити фото після випадкового видалення. Програма дає можливість повернути пошкоджені або видалені відео, музику, документи, може працювати з файловими системами FAT16, FAT32, NTFS, EXFAT. Підтримуються різні носії – зовнішні жорсткі диски, USB-флешки, карти-пам’яті. Програмне забезпечення відрізняється зрозумілим принципом роботи, хорошою продуктивністю і можливістю глибокого сканування. Після запуску відобразиться стартове вікно. Тут можна вибрати тип файлів, які потрібно знайти – в нашому випадку “Фото / Графіка” (показано на скрині).

Вибір розділу і початок сканування

Натискаємо кнопку «Далі» в правому нижньому кутку і наступному вікні вказуємо диск або знімний накопичувач, на якому потрібно провести пошук. Якщо ви вирішили відновлювати видалені фото з телефону, смартфона або планшета, пристрій обов’язково має бути підключений в режимі флешки! Тиснемо «Старт». Після завершення процесу сканування на екрані з’явиться результат у вигляді дерева, в якому для зручності всі файли будуть відсортовані по вирішенню (у кожній папці міститься певний тип файлів).

збереження фотографії

Натиснувши на конкретне зображення, в правій частині можна побачити деяку інформацію про нього – ім’я, розмір, шлях, статус. Тут же передбачено вікно для попереднього перегляду. Вибираємо потрібний файл, натискаємо правою кнопкою – «Відновити виділене» і у вікні вибираємо диск і папку, в якій буде збережено фото.

Сучасні технології забезпечують високий рівень захисту інформації, але навіть це не виключає можливість слуйчаной втрати. Причиною тому можуть служити віруси, хакерські атаки і людський фактор. У будь-якому випадку, допомогти відновити втрачені фотографії відео та документи зможуть представлені в цій статті додатки. Вибирайте зручний спосіб відновлення, завантажуйте установник за посиланням вгорі і дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.

Ссылка на основную публикацию