Як відновити вилучені медіафайли та фото, надіслані в Whatsapp


WhatsApp фотографії зберігаються не тільки в листуванні. Файл, який ви випадково видалили з одного місця, швидше за все, знайдете в іншому місці: в чаті, резервної копії, файловому сховищі пристрою. Якщо ж пошуки успіхом не увінчалися, спробуйте відновити зображення за допомогою recovery-програм для Android і Windows.

зміст

В якій папці зберігаються фотографії з Whatsapp

Всі фотографії, які були відправлені з пристрою або відправлені (отримані) через WhatsApp, автоматично зберігаються. На пристроях під управлінням Андроїд, мультимедіа з месенджера ви знайдете в папці з ім’ям WhatsApp, у внутрішній пам’яті.

Усередині каталогу WhatsApp – три вкладених папки. Відкривайте Media, в ній шукайте WhatsApp Images і дивіться її вміст. Як правило, якщо фото видалено з листування, але не з галереї смартфона, його вдасться знайти в цій папці.

На деяких моделях смартфонів і планшетів папка з файлами з WhatsApp може знаходитися не на внутрішньому, а на знімному носії – карті пам’яті microsd. Зазвичай таке трапляється на китайських пристроях з модифікованою (root`ірованной) прошивкою.

Як відновити зображення з backup-файлу

Крім Media, всередині папки WhatsApp є каталог Backup, де зберігаються резервні копії. Мессенджер генерує їх автоматично раз на день / тиждень / місяць (якщо ця функція попередньо була включена в настройках). За замовчуванням, backup`и робляться щоночі.

Якщо ви видалили з Галереї Андроїд і чату фото, надіслане більше ніж добу тому, спробуйте відновити його з резервної копії. Для відновлення файлів і листувань з backup потрібно:

 1. Видалити месенджер WhatsApp.
 2. Завантажити та встановити його заново.
 3. Ввести номер телефону для входу в обліковий запис.
 4. Коли система запропонує відновити дані з резервної копії, погодитися з пропозицією.
 5. Дочекатися завершення установки і відновлення.

Важливо враховувати, що в копії будуть файли віком від 1 до 7 днів. Можливо, що шуканих документів в архіві не опиниться.

Крім того, бажано налаштувати створення резервної копії кожен день (щоб запобігти випадковому видаленню даних). Зробити це можна в налаштуваннях, розділ «Чати» → «Резервна копія чатів».

Як відновити фото з чату / листування WhatsApp

В останній версії ВатсАпп мультимедійні дані і документи зберігаються на сервері. Будь-який з них можна завантажити повторно, якщо збереглася безпосередньо листування, в якій вони були передані. Зробити це можна в мобільній і браузерної версії месенджера.

Для відкриття браузерної версії на комп’ютері:

 1. Перейдіть по посиланню web.whatsapp.com в браузері.
 2. Відкрийте програму на телефоні і відскануйте QR-код (настройки → WhatsApp Web).
 3. Зачекайте, поки всі дані завантажаться – месенджером можна користуватися.

DiskDigger або Undeleter для пошуку віддаленого фото на телефоні

Додатки DiskDigger або Undeleter знадобляться, коли листування з потрібним зображенням не збереглася, але воно раніше було завантажено в пам’ять смартфона. Вищезазначені програми дозволяють знайти вилучені файли, які ще не були перезаписані. Справа в тому, що при видаленні файл не знищується, а тільки позначається як “придатний для перезапису”. Завдяки цьому випадково стерті документи і мультимедіа вийде знайти, особливо якщо з моменту стирання не минуло багато часу.

Алгоритм дій в мобільних версіях DiskDigger або Undeleter однаковий:

 1. Запускаєте додаток.
 2. Обираєте шлях сканування, в цьому випадку – адреса папки з медіа ВатсАпп.
 3. Чекаєте, поки пошук завершиться.
 4. Переглядаєте результати, корисні для вас файли помечаете для відновлення.
 5. Вибираєте, куди зберегти відновлене, і тиснете «Recover».

Як шукати файли на sd карті через Recuva

Десктопних аналогом вищезазначених DiskDigger або Undeleter є утиліта Recuva. Для відновлення фотографій з її допомогою не потрібен root, але працює вона тільки з sd картою телефону.

Recuva аналізує пам’ять гаджета, підключеного до комп’ютера, і знаходить в ній файли з потрібним розширенням. По завершенні аналізу можна вибрати відповідні зображення і відновити їх в пару кліків.

Як користуватися Recuva і PhotoRec (відео):

Порядок дій для відновлення такої:

 1. Завантажити, встановити і запустити Recuva.
 2. Вибрати носій, на якому був видалений документ.
 3. Запустити аналіз.
 4. Вибрати потрібний файл і відновити його через відповідну функцію.

Останній варіант – попросити копію фото у відправника або одержувача

Пересланий мультимедіа зберігаються на пристроях всіх учасників листування в WhatsApp. Тому, якщо все інше не спрацювало, є один очевидний і простий спосіб – звернутися до того, з ким велися листування і обмін файлами. Відправник або одержувач потрібного вам знімка може переслати його заново, а ви заощадите час: на пошук, налаштування і спроби розібратися з Recuva і її аналогами.

Питання відповідь

Нещодавно фоткати через додаток candy camera, пройшов тиждень і фотки зникли, але не тільки ці, а ще які були скинуті з WhatsApp. Що робити? Як відновити ці фото, допоможіть будь ласка, фотки дуже потрібні.

У мене наступне питання: чи можливо відновити фото з Ватсапа, які перебували у внутрішній пам’яті телефону (папка – фото WhatsApp), віддалені при очищенні кеша. Модель телефону Xiaomi Redmi Note.Очень потрібно, порадьте, як це зробити.

Фото з внутрішньої пам’яті пристрою, папка фото WhatsApp, видалені при очищенні кеша. Допоможіть відновити, дуже потрібно. Пристрій Xiaomi Redmi Note 4.

На телефоні, Андроїд, видалив додаток WhatsApp. Відповідно пішли всі фото і відео з Ватсапа. Як їх відновити?

Мені на WhatsApp скидали фото 2600 і відео 40. В один прекрасний день вранці були порожні віконця, потім і зовсім зникли. Як мені повернути фото надіслані в Ватсапе?

На мій WhatsApp були надіслані фото, я їх відправила в листуванні іншому абоненту, а потім видалила цей діалог, а потім в галереї побачила фото з цього діалогу, причому тільки деякі. Чому так сталося? Адже якби ці фото збереглися, то все, а не деякі?

У мене телефон ZTE Blade x3. після невеликого Глюка, я перезавантажила його, після включення у мене не було жодної фотографії, коли я відкриваю WhatsApp, мені відправляють фото, але вони не відкриваються, пишуть відсутня sd карта, але з самого моменту покупки, карти не було, але все відкривалося . коли я роблю фото, воно не зберігається.

Я вчора проглядалася своє фото і кілька фото відправила по WhatsApp і у мене альбом з фото нібито застиг не опускалися і не піднімалися фото, т. Не розкривайте. Потім я перезавантажила планшет Android і виявила що 400 фото зникло.

Допоможіть мені відновити видалені фото Whatsapp.

Ссылка на основную публикацию