Як відновити вилучену інформацію з флешки

Привіт всім. Як правило, інформацію відновлюють на жорстких дисках, а про знімні накопичувачі (флешки і карти пам’яті) забувають.

І навіть більше – на них зберігають резервні копії своїх даних. Але що робити якщо флешка перестала працювати? Просто купити нову – це нормальний варіант, але для початку треба відновити з неї дані. Для цього достатньо скористатися програмою Transcend JetFlash Recovery Tool.

Перед тим як я розповім як користуватися програмою Transcend JetFlash Recovery Tool, давайте розберемо основні причини використання цієї утиліти.

Флеш-накопичувачі вже давно перейшли з розряду розкоші в видатковий матеріал і сьогодні вони є у кожного, хто хоч якось пов’язаний з роботою на комп’ютері. Але флешки і карти пам’яті не є надійними пристроями зберігання данних.Да, вони на кілька порядків надійніше гнучких дисків, які вже практично не застосовуються, але все одно вони ламаються або «глючат», і не рідко. «Глюки» можуть проявлятися в проблемах копіювання або видалення даних, які можуть і зовсім зникнути.

Напевно перше що приходить на розум – це відформатувати флешку. Але цей процес точно знищить всі ваші дані, та й не завжди вирішить проблему коректної роботи флешки.

Якщо ж на момент поломки флешки резервних копій не виявилося, то подумайте, чи є сенс їх відновлювати і наскільки дані важливі для вас.

Можливо, є сенс відразу звернутися до професіоналів, які зроблять все можливе щоб відновити ваші дані. Адже при невмілих самостійних спробах можна назавжди забути про відновлення інформації.
Утиліта Transcend JetFlash Recovery Tool якраз нам знадобиться для відновлення цінної інформації. Програма працює з флешками виробників Transcend, JetFlash, а також A-Data.

Все що потрібно зробити це:

Завантажити програму Transcend JetFlash Recovery Tool або JetFlash Online Recovery

Запустити програму і вставити флешку

Натиснути кнопку «Start»

Якщо все пройде успішно, то через кілька хвилин ваша флешка вже готова до роботи! Проте, для зберігання важливих даних її краще не використовувати. А якщо проблема повториться, то купіть новий пристрій для зберігання даних.

Але не тільки за допомогою такої утиліти можна відновити дані. Зайдіть в «Панель управління» і виберіть «Адміністрування», далі «Керування комп’ютером» і звідти “Керування дисками”.

У правому віконці знайдіть розділ вашого диска і за допомогою правої кнопки виберіть «Перевірити диск». При успішному лікуванні дані повернутися, але цей спосіб також може нашкодити, тому використовуйте у відповідних випадках.

Із зовнішніх програм можна також скористатися ще однією відомою утилітою GetDataBack, про яку можна почитати. Ця програма може працювати в режимі читання, тобто не вносячи жодних змін в структуру даних для подальшої обробки за допомогою інших інструментів.

Але все-таки, якщо дані вам ДУЖЕ потрібні, то зверніться до професіоналів або, як мінімум, попросіть ради у фахівців на комп’ютерних форумах, яких в мережі предостатньо.

А на майбутнє, хочу попередити: не зберігайте важливі дані на флешці, які є тільки в одному екземплярі. У мене цей принцип працює не тільки для важливих даних, але і для будь-яких даних, які мають ненульову цінність.

Ссылка на основную публикацию