Як відновити вилучену переписку в WhatsApp

Популярність месенджера WhatsApp серед користувачів по всьому світу пояснюється підтримкою додатки на різних платформах, таких як,,,, і, можливістю здійснення безкоштовних дзвінків, обміну голосовими і текстовими повідомленнями, фото і відео матеріалами. Ватсап використовують як для дружнього спілкування, так і при вирішенні важливих офіційних робочих питань і зв’язку з клієнтами. Особисте листування в обох випадках досить важлива, в зв’язку з чим, часто виникає питання: чи можна відновити переписку в WhatsApp.

В системі WhatsApp історія чатів абонентів не зберігається, тому компанія не зможе допомогти повернути вилучені або загублені повідомлення. Однак частково відновити видалені повідомлення на різних типах пристроїв можливо, і здійснюється це за допомогою резервних копій.

Як відновити переписку Ватсап на Андроїд

відразу Звертаємо Вашу увагу на те, що відновити видалені дані можна тільки за останній тиждень. У разі видалення чату пізніше і відсутності самостійно зроблених резервних копій повернення листування неможливо, адже Ваш смартфон зберігає локальні резервні копії за останні 7 днів.

Етапи відновлення:

  1. Для видалення програми WhatsApp. Для цього списку налаштувань смартфона виберіть розділ «Менеджер програм» і натисніть «Видалити».
  2. Встановіть файловий месенджер або скористайтеся стандартним «Мої файли».
  3. У файловому мессенджере зайдіть в папку WhatsApp / Databases.
  4. В папці розміщено 8 файлів, один з яких – поточна база даних програми, а решта – 7 резервних копій всіх чатів за останній тиждень.
  5. Файл, який хочете відновити, потрібно перейменувати, наприклад з msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt12 на msgstore.db.crypt12. важливо: Не можна змінювати номери протоколів.
  6. Потім заново встановіть WhatsApp.
  7. В процесі установки введіть той же номер телефону. Коли програма запитає про відновлення даних, натисніть «Відновити».

Крім локальних резервних копій, Ви можете налаштувати копіювання чатів на Google Диск, щоб їх можна було перенести на інший смартфон.

Як відновити переписку Ватсап на айФоні

Якщо немає впевненості, що листування видалена, зайдіть в Архів в списку чатів і перевірте, чи немає там потрібних даних. Створення резервних копій для користувачів iPhone потрібно налаштовувати вручну, створивши копію на iCloud. Відновлення даних можливо тільки звідти. Якщо копія існує, слід перевстановити WhatsApp і під час установки вибрати «Відновлення з копії».

Ссылка на основную публикацию