Як відобразити приховані папки в Windows 10?

В цілому, в останній версії ОС, як і у попередників, деякі файли відображаються, деякі приховані. Все це зроблено не просто так, адже таким чином система вберігає від користувача папки, які можуть бути випадково видалені або ж не досвідчений користувач вирішить, що занадто багато непотрібного «мотлоху». Як би там не було, в деяких випадках просто необхідно, щоб всі папки та файли були видні як на долоні. В цілому, наші інструкції Вам точно знадобляться. В одній з наших статей ми розповідали, як включити приховані папки в Windows 10. Тепер поговоримо про те, як відобразити приховані папки в Windows 10?

Даний процес навряд чи можна віднести до складних, але для того, щоб подібна процедура не викликала запитань і труднощів у інших користувачів, слід детально розібратися «що до чого».

Що таке приховані файли і навіщо вони потрібні

Відмінність прихованих папок від видимих ​​полягає в прихованості самого атрибута. Розрізняють 2 види атрибутів: Н (hidden) і S (system), тобто прихований і системний відповідно.

[Note] У першому випадку Ви можете за бажанням активувати або знімати даний атрибут, а от у другому випадку захист файлів на багато сильніше, оскільки мова йде про системні папках. [/ Note]

Фахівці поділяють 3 групи «Фолдер» подібного роду. Перша категорія включає в себе файли ОС і системні папки, друга група складається з папок з особистою інформацією користувача (ховаються самим користувачем) і остання група, яка є дуже небезпечною для Вашого комп’ютера – це папки, які приховує вірус або клавіатурний шпигун. Таким чином, дуже важливо бути в курсі всіх прихованих папок, які присутні на пристрої, адже від них залежить подальша робота Вашого пристрою.

Пошук невидимих ​​файлів

Як правило, певна частина файлів залишається без уваги користувачів, так як не знаючи назви або розширення, пошук ні до чого не приведе. В даному випадку допоможе інструмент «Hidden File Finder». Завантажити утиліт можна після переходу за посиланням.

Принцип роботи утиліта дуже простий, навіть незважаючи на те, що він англійською мовою. Після установки інструменту, відкрийте її і виберіть певну область жорсткого диска, після чого натисніть на кнопку «Start Scan».

[Tip] Уже через лічені секунди перед Вами з’явиться список всіх прихованих файлів на цьому пристрої. Перелік буде складатися з докладних характеристик: назва, дата створення, розмір, вид і знаходження. [/ Tip]

За допомогою опцій, які викликають за допомогою правої кнопки миші, можна видалити файл, перейти в нього, перевірити папку на наявність вірусів. Крім того, за допомогою програми можна зробити так, щоб приховані файли відображалися.

Відображення файлів через зміни в настройках

Дану процедуру можна здійснювати за допомогою системних налаштувань. Відображати приховані файли можна завдяки параметри провідника. Цей спосіб відмінно підходить як для відображення файлів з прихованим атрибутом, так і системним. Для початку використовуйте комбінацію клавіш Win + Q і в полі, що з’явилося наберіть словосполучення «Параметри провідника». Потім зайдіть в одну з папок і натисніть на меню, що випадає «Вид», після чого виберіть опцію «Параметри».

У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Вид», де будуть прописані настройки (рядок «Додаткові параметри»). У цих настройках і ховається опція, яка відповідає за «видимість» файлів. Отже, біля рядка «Показувати приховані файли, папки і диски».

Після цього всі файли будуть відображатися. Варто відзначити, що перед тим, як системні файли будуть видимі, з’явиться повідомлення про подальше відображенні даних файлів в провіднику. На цей запит дайте позитивну відповідь.

[Important] Ще один простий і швидкий спосіб відображення файлів здійснюється за допомогою вкладки «Вид» в діалоговому вікні локального диска С. [/ important]

Потім поставте галочку навпроти рядка «Приховані елементи».

Коли вікно знаходиться в згорнутому вигляді, дивіться цей прапорець на засланні «Показати або приховати».

Крім установки відображення папок можна ще й зняти атрибут прихований, про який ми вже згадували. Для цього наведіть мишкою на файл і правою кнопкою активуйте настройки, де виберіть пункт «Властивості». У новому діалоговому вікні виберіть вкладку «Загальні», де знаходиться рядок «Атрибути». Там Ви побачите опцію «Прихований», з якої потрібно прибрати галочку і натиснути на кнопку ОК.

В цілому це все, що Вам потрібно знати про включення «видимості» файлів з системним або прихованим атрибутом.

[Warning] З огляду на досить не складно інструкції, з відображенням файлів потрібно бути якомога обережніше, особливо використовуючи спеціальні утиліти, в яких можна помилково видалити системний файл. [/ Warning]

Дана стаття допоможе Вам не тільки дізнатися про всі наявні файлах і папках, які могли перебувати в прихованому режимі, але і перевірити сумнівні елементи на предмет вірусу і в разі необхідності «почистити» систему.

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як відобразити приховані папки в Windows 10? », То можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию