Як відправити фото в однокласниках повідомленням: докладна інструкція

Незважаючи на те, що сучасні соціальні мережі доповнені величезною кількістю всіляких функцій, основне їхнє призначення – дарувати людям можливість віртуального спілкування. Це не означає, що листування повинна бути нудною та одноманітною! Навпаки, ця функція продумана донезмоги, щоб кожному користувачеві було максимально комфортно спілкуватися.
Так, неформальну листування можна урізноманітнити смайликами, листівками, подарунками. Крім того, кожен охочий може відправити свого співрозмовника файли. Які саме – залежить від конкретної соцмережі. Наприклад, в Одноклассниках це може бути фотографія, відеозапис, аудіоповідомлення. Як виявилося, про таку можливість знають не всі, тому я хочу заповнити цю прогалину в ваших знаннях.

Як відправити фото в Одноклассниках

Якщо ви стурбовані питанням, як відправити фото в Одноклассниках повідомленням, хочу вас порадувати: немає нічого простішого! Втім, ви й самі можете в цьому переконатися:

  1. Зайдіть в Однокласники під своїм логіном.
  2. Перейдіть в розділ «Повідомлення» і виберіть людину, якій хочете відправити фотографію особистим повідомленням.
  3. Відкриється листування з обраним іншому. З правого боку від рядка введення повідомлення ви побачите значок у вигляді скріпки, клікніть на нього.
  4. Слідом випаде невелика менюшка, що складається з 5-ти пунктів. Потрібні вам пункти – останні два. Перший дозволяє відправити фото, яке знаходиться в альбомах вашої сторінки. Другий пункт – «Фото з комп’ютера» – говорить сам за себе. Після натискання на нього необхідно вибрати шлях до фотографії, яка знаходиться на вашому ПК.
  5. Після вибору потрібного пункту і відповідної фотографії, надсилайте її користувачеві.

Як бачите, алгоритм відправки фото особистим повідомленням своєму другові надзвичайно простий!

Як відправити інші файли повідомленням

Трохи докладніше розповім і про інших файлах, які ви можете відправити в Одноклассниках особистим повідомленням.

  1. Якщо ви натиснете на скріпку в особистому листуванні, то першим пунктом меню, буде значитися «аудіоповідомленнями». Все дуже просто: буквально за пару секунд завантажиться безкоштовний додаток «Дзвінки», а далі ви можете записати голосове повідомлення, яке буде негайно відправлено вашому другу.
  2. Той же принцип застосовується і до відеособщенію, яке йде наступним пунктом. Різниця з аудіоповідомленнями лише в тому, що в даному випадку вас буде і чути, і видно.
  3. І, нарешті, пункт «Відео». З його допомогою можна відправити сподобалися відео, яке є на сайті ОК.

Тепер і ви знаєте, як урізноманітнити своє спілкування з друзями на сайті Однокласники!

Ссылка на основную публикацию