Як відправити повідомлення в фейсбук одному

Незважаючи на те, що соціальна мережа Facebook була придумана не нашим співвітчизником, все ж і в наших краях вона користується попитом. До того ж, статистика свідчить про те, що її популярність стає все вище, і все більше користувачів примикають до цільової аудиторії Фейсбук.

Але коли потрапляєш на цей сайт вперше, багато що здається аж надто складним. Звичні народу ВКонтакте і Однокласники мають більш доступний і зрозумілий інтерфейс, а ось з Фейсбуком доведеться попітніти. І навіть така, здавалося б, елементарна функція, як відправка повідомлення, може викликати складність. Але, як то кажуть, Київ не відразу будувалася, все приходить з досвідом, тому набираємося терпіння і починаємо освоювати Facebook! А почати я пропоную з основи основ, а саме з питання, як відправити повідомлення в Фейсбук одному.

Через розділ «Головна»

Існує кілька способів проведення листування з друзями в ФБ. Отже, перший спосіб полягає в наступному:

  1. У шапці сайту відшукайте кнопку «Головна», натисніть на неї.
  2. У лівій частині екрана є розділ «Вибране», а в ньому – рядок «Повідомлення».
  3. Натисніть на неї і відкриється листування, яку ви вели з ким-небудь. У верхній частині вікна буде кнопка «Нове повідомлення».
  4. Коли ви на неї клацніть, з’явиться віконце, де вам буде запропоновано або вказати ім’я адресата, або ж вказати його електронну скриньку. Відповідно, в першому випадку ваше повідомлення буде отримано на ФБ, а в другому – піде на електронку.
  5. При бажанні на даному етапі ви можете прикріпити якісь файли, наприклад, фотографію.

Через розділ «Профіль»

Якщо в шапці ви замість «Головна» виберете кнопку з вашим ім’ям, то потрапите на сторінку свого профілю. Безпосередньо під ім’ям ви побачите горизонтальну смугу з розділами, потрібний вам називається «Друзі». Тепер виберіть ту людину, з яким плануєте розпочати листування.
З правого боку від обкладинки присутній кнопка «Повідомлення». Після кліка на неї, відкривається невелике діалогове віконце, в якому, власне кажучи, і буде відбуватися листування. Причому вона буде дуже сильно нагадувати чат: ви відправляєте повідомлення в режимі реального часу, і в цьому ж віконці отримуєте відповідь. Якщо в момент відправки текстового послання користувач не в мережі, він зможе відповісти, коли увійде на сайт.

Як бачите, нічого особливо складного в процесі відправки повідомлень на Facebook, немає.

Ссылка на основную публикацию