Як відправити повідомлення всім друзям вконтакте: докладна інструкція

Користувач соціальної мережі ВКонтакте, який вирішив зайнятися просуванням власної групи або, скажімо, рекламуванням своїх послуг, частенько стикається з різного роду складнощами. Перш за все, йому необхідно визначитися з методами, які він планує застосувати для такого роду роботи. Найчастіше користувачеві хотілося б досягти максимального результату без фінансового вливання, і це нормально. Однак тут варто враховувати політику самої соцмережі, яка не схвалює, наприклад, масове розсилання спаму, але ж рекламування себе або групи в особистому повідомленні великій кількості людей і є тим самим горезвісним спамом.

Проте, все ж існують способи обійти деякі заборони, і відправляти одночасно багатьом одну і ту ж інфу. Навіть є спосіб відправки повідомлення людині, якщо доступ обмежений. І в даному матеріалі мені хотілося б поділитися з вами, як відправити повідомлення всім друзям ВКонтакте.

Інструменти ВКонтакте

Можливо, ви не здогадувалися, проте вбудовані інструменти ВК дозволяють здійснювати одночасну розсилку відразу декільком людям. Це кількість чітко позначено, і становить 14 осіб. Звичайно, дана цифра є далеко не тим максимумом, на який ви розраховували, проте і це краще, ніж нічого.

Щоб скористатися таким способом, просто додайте в адресне поле бажаних користувачів по одному. До речі, ви можете вдатися до невеликої хитрості, яка, цілком імовірно, заощадить ваш час. Просто впишіть в адресний поле найбільш зустрічаються букву, наприклад, «а» або «е», внаслідок чого в адресному полі з’являться ті ваші друзі, в ПІБ яких є ця літера. Ну, а далі можна вручну додати тих, у кого в імені або прізвища такої літери не виявилося.

VkBot

Якщо ваші наміри самі що ні на є серйозні, можете вдатися до можливостей програми VkBot. Я про неї розповідав вже неодноразово, наприклад, як за допомогою нього можна очистити стіну. Додаток дійсно корисне, і допоможе впоратися з багатьма завданнями. Ось що вам потрібно зробити:

  1. Зайдіть на сайт розробника, і скачайте звідти дану програму.
  2. Після запуску увійдіть в неї, відкрийте розділ «Розсилка» – «Надіслати ПЛ друзям».
  3. Тепер введіть потрібне число друзів, а також напишіть текст, який необхідно розіслати.

У програмі передбачено кілька додаткових можливостей, наприклад, ви можете доповнити повідомлення фотографією, вибрати друзів за статевою приналежністю і багато іншого.

Ссылка на основную публикацию