Як відстежувати посилки на 17 трек на російській

Кожен, хто робить покупки в зарубіжних інтернет-магазинах, одного разу стикається з питанням: як відстежити рух замовлення? У цій статті ми детально розберемо, як відстежувати посилки на 17 трек російською.

Інструкція по відстеженню посилки на сайті

Для відстеження відправлення відкрийте сайт 17track.net російською. Зазвичай сайт відразу відкривається російською мовою, але, якщо цього не відбулося, вам потрібно вручну змінити мову в верхній частині сторінки.

Сайт має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. У центрі сторінки розташовано велике поле для введення номерів відстеження. Одночасно можна ввести або вставити з буфера обміну до 40 треків.

Потім натисніть кнопку «Відстежити» і практично миттєво ви отримаєте всю доступну інформацію про відправлення: звідки і коли відправлено, куди прямує, на якому етапі доставки знаходиться в даний момент. На жаль, інформація про пересування посилки представлена ​​англійською мовою, але ви можете вибрати автоматичний переклад на російську мову. Хоч це і машинний переклад, але загальний сенс буде зрозумілий.

Головна зручність сервісу в тому, що він дає інформацію практично по всіх відомих видів відправлень в Росію. Неважливо, відправили чи вам товар з Joom поштою Сінгапуру, або з аліекспресс кур’єрською службою DHL, або це бандероль з російського магазина, відправлена ​​по Пошті України – сервіс в більшості випадків автоматично визначить службу перевезення і знайде інформацію про посилку.

Відстежити посилку на 17track.net російською можна без реєстрації. Але реєстрація дозволить зберігати треки в особистому кабінеті і не вводити їх щоразу заново. Також ви зможете привласнювати назви посилок, наприклад, «Телефон» або «Замовлення ASOS». Це зручно, якщо ви чекаєте одночасно кілька відправлень. А ще всі відправлення автоматично будуть розкладені по папках, наданих різними їх статусу (в дорозі, прибуло, доставлено і т.д.).

додаток

Сервіс 17track.net також має зручне офіційний додаток для найпопулярніших мобільних платформ: Android і iOS.

За основним функціоналом воно не поступається веб-версії, так що можете сміливо використовувати його замість сайту. Більш того, ви можете включити повідомлення і оперативно отримувати інформацію про зміну статусу ваших відправлень. Також додаток вміє сканувати і розпізнавати штрих-коди і QR-коди.

Завантажити для Android

Завантажити для IOS

Як встановити

Встановити додаток 17 трек для відстеження посилок російською мовою за допомогою таких дій:

  • За посиланням на сайті. Залежно від платформи вашого пристрою (Android або iOS) вибирайте посилання на Google Play або App Store. Увійдіть до свого облікового запису та натисніть кнопку «Встановити». Додаток завантажиться і автоматично встановиться на пристрій.
  • Завантажити в Google Play або App Store на вашому пристрої. Введіть в пошуковому рядку «17 track» і встановіть знайдене додаток.

як відстежити

Щоб використовувати додаток, потрібно зареєструватися або увійти за допомогою однієї з соцмереж. Після цього ви зможете зберігати і відстежувати свої посилки. Для додавання треку натисніть на плюсик в правому нижньому кутку і введіть номер відправлення. У безкоштовної версії ви можете відслідковувати одночасно 40 відправлень.

До речі, якщо ви використовуєте один обліковий запис у додатку та на сайті, то всі дані автоматично синхронізуються.

висновок

Сайт 17track.net мабуть, найпопулярніший і зручний інструментом для відстеження замовлень з інтернет-магазинів. Якщо ви регулярно замовляєте товари з Китаю або США – вам дійсно варто придивитися до цього сервісу.

Ссылка на основную публикацию